ЛИПНЯ ДВАДЦЯТЬ ПЕРШЕ – ДЕНЬ ДЛЯ ТВОРЧИХ ЗВЕРШЕНЬ!

Саме так: сьогодні абітурієнти вишів України, в тому числі й нашого університету, розпочали нелегкі змагання умами, талантами, творчістю, щоби довести правильність обраної майбутньої професії.

278

Скажімо, для журналістів – це професійно зорієнтований іспит, на якому вступники демонструють знання й навички, що засвідчують його здатність до журналістської та редакційної роботи, діяльності, пов’язаної зі зв’язками із громадськістю. Абітурієнт також демонструє загальну ерудицію, фахову зацікавленість, розуміння загальнополітичної ситуації в країні, здатність аналізувати й коментувати ті чи інші суспільно-історичні, суспільно-політичні події, духовно-культурну ситуацію, висловлювати власні судження на основі фактів. Заздалегідь ознайомившись із орієнтовним переліком тем, протягом двох годин вступники пишуть творчі роботи на одну із запропонованих комісією тем у жанрі статті, коментаря, есе, інтерв’ю тощо.

Також фахове вступне випробування проходять, окрім майбутніх журналістів, абітурієнти факультету фізичного виховання – з обраного виду спорту, загальної фізичної підготовленості за напрямами «Фізичне виховання» та «Здоров’я людини», Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв – з майбутніх спеціальностей «хореограф» та «музичне мистецтво».

«Університетське Слово»

На світлинах Степана Гериліва: так сьогодні проходили творчі конкурси в БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print