Мандрівка в чарівний світ казок

«Тиждень довкілля» в Інституті СПКО завершився мандрівкою в чарівний світ казок. Вікторини, загадки, завдання передбачали виявлення студентами знань змісту казок, казкових атрибутів. Зустріч із казками ще раз нагадала всім учасникам про те, що всі ми родом із дитинства.

Чарівності цьому дню надало свято казок. Дівчата напередодні свята Нового року показали як можна додати вбранню чарівності, неповторності, загадковості. Конкурсантки представили маски, придумали їм назву, презентували їх використання. Як завжди, членам журі дуже важко було обрати переможця. Фантазія дівчат була оцінена на найвищому рівні. Усі отримали пам’ятні подарунки та солодощі.

Професія вихователя передбачає роботу в колективі. Від єдності вимог усіх учасників освітнього процесу залежить результативність їхньої діяльності, розуміння дитиною правил, які перед ними висувають дорослі. Сутність командної взаємодії допоміг студентам зрозуміти тренінг на згуртованість.

Вправи тренінгу сприяли усвідомленню чинників, від яких залежить в групі позитивний психологічний мікроклімат, як налагоджувати взаємодію між членами колективу. Вони навчилися знімати напругу, відчувати іншого, розуміти його думки.

…Святкові дні закінчилися, проте, залишилися приємні враження, нові знання, друзі. Отримали задоволення від побаченого, пережитого як учасники заходів, так і глядачі.

Лариса Зайцева,

доктор педагогічних наук, професор,
завідувач кафедри дошкільної освіти

Фото з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print