МАЙБУТНІ ПРЕДСТАВНИЦІ БІЗНЕСУ СЕРЕД НАС!

В серпні цього року, коли всі здобувачі вищої освіти відпочивали та набирались сил для наступного навчального року, студентка спеціальності «Соціальна робота» Рибнікова Наталя наснажувалась новими знаннями у Business Camp for women (Київ), в якості учасниці. Це унікальний проект створений Українським центром сприяння інвестиціям та торгівлі – ITFC за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» для дівчат від 18 до 25 років. Наталі вдалося пройти суворий відбір і отримати місце у кемпі, адже серед 325 аплікантів відібрали лише 25.

Основною метою навчання у проекті було отримання знань та нового досвіду у галузі реалізації бізнес-ідей серед жінок. Участь у Business Camp for Women передбачала насичений перелік заходів, серед яких навчальні сесії та цікаві дискусії зі знаними спікерками та представницями бізнесу.

Під час кемпу на учасників чекали:

– п’ять днів навчання та мозкового штурму;

– індивідуальна та командна робота над проектами;

– практика, лекції та майстер-класи від професіоналів в таких сферах як: фінанси, комунікації, маркетинг, SMM;

– виїзні екскурсії на провідні підприємства, якими керують жінки;

– безцінний багаж практичних навичок для розвитку власної справи;

– години мотиваційних посиденьок;

–  корисні знайомства та приємна компанія.

Спікерки на власному досвіді розповідали учасницям як створити власний успішний бізнес, зайняти керівну посаду у великій компанії, збудувати неймовірну кар’єру та багато чого іншого!

Це були захоплюючі історії не тільки про бізнес, а й про те як розвивати власну особистість!

Такий досвід є дуже корисний для майбутніх соціальних працівників, адже сучасна соціальна робота виходить за межі повноважень держави, сучасні соціальні працівники – це соціально-відповідальні громадяни держави, активні учасники бізнесу та громади, які мають бути агентами змін та інноваційних трансформацій.

  

 

 

Наталя Рибнікова, здобувач вищої освіти зі спеціальності «Соціальна робота» ФДССО

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print