Майбутні соціальні працівники та розбудова університету третього віку в Бердянську

Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 231 Соціальна робота у складі Наталі Рибнікової, Альони Руденко, Альони Харченко та Аліни Новікової розпочали свою виробничу практику в Комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бердянської міської ради під керівництвом викладачів кафедри соціальної роботи Наталі Михайленко та Анастасії Попової.

Метою дiяльностi Територіального центра  соціального обслуговування є надання соцiальних послуг громадянам, якi опинилися у складних життєвих обставинах (внутрішньо переміщеним особам, людям з iнвалiдністю, громадянам похилого вiку, дiтям з особливими потребами, людям без певного місця проживання).

Дівчата вже встигли ознайомитися із метою та завданнями, які ставить перед собою територіальний центр соціального обслуговування та основними напрямками діяльності його структурних підрозділів. Майбутні соціальні працівниці  познайомилися із учасниками гуртків та склали індивідуальний план роботи на період проходження практики. Здобувачі вищої освіти Харченко Альона, Руденко Альона та Новікова Аліна провели спортивно-оздоровчі заняття для людей похилого віку, а Рибнікова Наталя майстер-клас з декоративно-ужиткового мистецтва.

Навчання в університеті має бути нерозривним із практикою, а знайти підхід до клієнтів – справа складна і творча. Але, здобувачі зі спеціальності «Соціальна робота» не бояться труднощів, їм все по плечу і навіть більше!

Здобувачі 403 групи дякують професорсько-викладацькому складу кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти за організацію проходження практики в соціальних центрах різного спрямування.

Наталя Рибнікова,
здобувач І рівня вищої освіти
зі спеціальності «Соціальна робота»
факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти
Світлини з архіву автора

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print