Майстер-клас із глинотерапії «Практики подолання професійного вигорання»

Чи замислювалися ви як провести суботній день насичено, продуктивно та корисно? Для здобувачів вищої освіти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти 19 жовтня став максимально корисним днем, адже їм випала унікальна можливість відвідати майстер-клас із глинотерапії юнгіанського консультанта Вікторії Віткалової (м. Київ), що проводився на базі студії творчого розвитку «Інсайт».

Під час майстер-класу учасники дізналися, що глинотерапія, поєднуючи в собі переваги арт-терапії та тілесної терапії, допомагає усвідомити себе, знову і знову знаходити контакт із самим собою, «подружитися» зі своїм тілом. Створюючи фігури з глини, студенти поверталися до тілесних відчуттів, до забутих почуттів, знаходили несподівані скарби та приховані внутрішні ресурси. Це захід  дав несподівано багато тілесного, емоційного і практичного досвіду.

Майстер-клас пройшов на одному диханні! Дякуємо Вікторії Віткаловій за секрети та тонкощі глинотерапії, якими вона щедро ділилася, а також віру в себе і свій майбутній успіх! Щиро дякуємо нашій викладачці Марії Зверяці за організацію зустрічі та можливість  практично ознайомитися з техніками глинотерапії!

 

Зінаїда Коваленко,
здобувачка вищої освіти 405 групи
факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти
Світлини з архіву здобувачів вищої освіти 405 групи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print