«МІС УНІВЕРСИТЕТ-2013»

У місто повільно приходить весна: повітря стає свіжим та наповнюється неповторним ароматом, який властивий тільки цій порі року. Про що хочеться думати в такі моменти? Звичайно ж, про любов та красу! «Весна іде, красу несе…» – здається сьогодні саме вона зібрала в оберемок усю красу та й занесла до головної актової зали Бердянського державного педагогічного університету, де проходило найкрасивіше урочистя року – традиційний конкурс «МІС УНІВЕРСИТЕТ-2013». І кожний, хто спостерігає за цим феєричним святом краси, в черговий раз переконався, що наші дівчата – найпрекрасніші!

Цьогоріч вразила кількість учасниць – за звання першої красуні університету боролися 9 дівчат, і кожна, розкриваючи перед глядачами та журі свій неповторний, особливий образ, намагалася завойовувати частинку душі кожного. І навіть традиційні конкурси граційні учасниці зуміли перетворити в шоу, що вражає своєю оригінальністю. Як сказав голова журі – перший проректор БДПУ Володимир Федорик: «Дозвольте признатися Вам в любові. Жінка – це початок. Ви даєте все найкраще, так дозвольте побажати, щоб в серцях буяла весна та розквітала любов». До складу журі конкурсу також входили: університетські Ігор Лиман, Володимир Котляр, Степан Герилів, а також відомий бердянський підприємець, давній друг БДПУ Костянтин Дадаєв.

Таких талантів, як у наших красунь, ще варто пошукати, такого розмаїття талантів не бачила ще наша сцена: дівчата і співали, і танцювали, і декламували вірші. Їх виступи змушували замислюватися про головне і другорядне в житті кожної людини, але головне, всі конкурсантки були неповторні.

Не можна було не оцінити вишуканість дівчат, їхню грацію, манеру тримати себе перед публікою. Образ конкурсанток доповнили стильні вбрання та зачіски, і, звичайно ж, блиск в очах. Ведучі у кількох словах розповідали про інтереси дівчат, їхню діяльність, творчі здобутки, тож присутні мали змогу заочно познайомитись з кожною героїнею конкурсу краси. Наприклад, ми дізналися, що дівчата справжні майстрині у вишивці, голосисті господарочки, художниці, спортсменки або чемпіонки з танців, тому складають одна одній серйозну конкуренцію. Напевно, після такого різнобарвного творчого потоку, журі не просто було зробити остаточний вибір. А поки вони підводили підсумки цьогорічного університетського конкурсу краси для нас співали студенти БДПУ Микола Мурашов, Уляна Єгорова, пісні, яких були сповнені сентиментальністю та силою. Одною з особливостей, цікавою специфікою заходу залишається показ модного одягу від студентів різних факультетів. Хлопці та дівчата влаштували стилізацію за українською, діловою та вечірньою тематикою. Приємно споглядати, як діловий стиль може підкреслити нашу патріотичність за допомогою вишиванок, а також стрічок, що вплетені у дівочих косах. Навіть, вечірня сукня може вказати на наше українське коріння.

Але все чудове рано чи пізно закінчується, і ось уже останній вальс сповіщає про завершення змагань і дарує останні яскраві емоції, дозволяючи глядачам насолодитися цим святом, а журі підбити підсумки.

Під час короткої паузи Анетта Омельченко – провідний фахівець з виховної роботи БДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент – розповідала ще про одну традицію університету: кожного року університет вшановує студентські сім'ї, що поєднали свої серця минулого року. Такими парами виявились: Денис та Крістіна Потапенки – студенти Інституту фізико-математичної та технологічної освіти, Максим та Анастасія Васильєви – студенти Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв, Євген Балан – студент Інституту фізико-математичної та технологічної освіти та Юлія Балан – студентка Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв, Назар і Світлана Сергєєви – студенти факультету економіки та управління, а також Віталій Васильович Гнатюк – старший викладач кафедри біології, екології і БЖД та Ганна Іванівна Табакова – старший викладач кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури. А ось сім’я Кідалових – Валерій Віталійович, доктор фізико-математичних наук, професор кафедри фізики та Марина Миколаївна, старший викладач кафедри психології відсвяткували Срібне весілля! Кожне подружжя отримало цінні та цікаві подарунки від ректора університету Вікторії Зарви, директорів та деканів, спонсорів.

Скористався урочистям сьогоднішнього свята й регіональний директор американського Фонду імені К. Ковшевич Степан Герилів й вручив іменні Сертифікати групі студентів БДПУ, які отримали право на піврічну оплату за навчання в університеті.

Настає хвилюючий момент оголошення результатів конкурсу «Міс Університет-2013». Члени журі гідно оцінило старання конкурсанток. Жодна дівчина не залишилася без титулу. Спочатку звання отримали: «Міс Оригінальність» – Валерія Бучаста, «Міс Посмішка» – Вікторія Тарасенко, «Міс Грація» – Євгенія Кальцева, «Міс Чарівність» – Валерія Артьоменко, «Міс Досконалість» – Анастасія Губарь, «Міс Привабливість» – Ірина Димова, «Міс Глядацьких симпатій» – Діана Коріневич.

Високе звання «Віце-міс Університет-2013» виборола Ольга Здор’єва, а титул «MІС УНІВЕРСИТЕТ-2013» отримала студентка першого курсу Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти Радмила Журавльова!

Вітали учасниць і Радмилу з перемогою, бажали їм ніколи не втрачати віри в себе і тієї неповторної чарівності, яку так щедро дарували зі сцени сьогодні, вручали заслужені винагороди ректор університету професор Вікторія Зарва, керівники директори інститутів та декани факультетів, представники спонсорських організацій, гості, рідні та знайомі…

Олена Тищенко, Кристина Корінець,

студенти БДПУ, кореспонденти газети «Університетське Слово»

На світлинах Олександра Степаненка та Тіни Єрофеєвої: саме так народжувалась сьогодні «MІС УНІВЕРСИТЕТ-2013»

Spring comes slowly in the city: the air is fresh and filled with a unique flavor of this time of year. What do I want to think about in those moments? Of course, love and beauty! Today was a traditional contest ‘Miss University 2013’ at the main assembly hall of Berdyansk State Pedagogical University.

A high award of ‘Vice-Miss University 2013’ was won by Olga Zdoryeva and a student of the Institute of Social, Pedagogical and Correctional Education Radmila Zhuravleva was awarded ‘MISS UNIVERSITY-2013’!

Congratulations to Radmila with the victory. We wish her never to lose faith in herself and that unique charm…

Olena Tishchenko, Kristina Korinets


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print