Міжнародне стажування на гуманітарно-економічному факультеті

Доцент кафедри економіки, підприємництва та фінансів гуманітарно-економічного факультету Світлана Жваненко проходила міжнародне стажування «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління» (20 липня – 7 серпня 2020 року, м. Рига, Латвія).

Організатором проведення стажування був Балтійський науково-дослідний інститут проблем трансформації економічного простору за підтримки Причорноморського науково-дослідного інституту економіки і інновацій.

Стажування проводилося без відриву від виробництва згідно Статуту інституту та договору про співпрацю в сфері науково-технічної та освітньої діяльності в рамках створення наукового кластеру «Інтермаріум» (Литва, Латвія, Польща, Молдова, Україна) за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа і страхування.

Під час стажування було отримано новий досвід та знання, які включали:

– віртуальну екскурсію через офіційний інформаційний портал;

– ознайомлення зі спектром профільних спеціальностей в галузі економіки та управління, системою роботи Латвійської національної бібліотеки;

– вивчення нормативної бази, що регулює підготовку кадрів в системі вищої освіти Латвії;

– підготовка тез науково-методичної доповіді;

– індивідуальна робота.

Після проходження міжнародного стажування отримано незабутні враження, збірник тез науково-методичних доповідей (доповідь «Модель інвестиційної привабливості курортно-рекреаційної сфери України») та сертифікат.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам за змістовну і цікаву програму міжнародного стажування!

За матеріалами кафедри економіки, підприємництва та фінансів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print