Міжнародний День студента в БДПУ

Ніхто не сумнівається в тому, що найкращі роки життя – студентські: цікаві знайомства, друзі, переїзди, враження, життя в гуртожитку, спільні вечері, часте недосипання, лекції, сесії, згуртований відпочинок, смішні життєві історії, перший підзаробіток, дипломні роботи, незабутні викладачі, прогуляні пари…

Студентство першим згуртовано рветься до бою, впевнено відстоює свої інтереси в суспільстві, першим готове боротися проти неправди та несправедливості, виборює право на власну думку… Студенти завжди готові тримати в руках той стержень суспільства, який найважче зламати. Доказом такої студентської сили колись і стало проголошення листопадового дня Міжнародним днем студента.

17-го листопада студенти можуть трішки «побешкетувати», повеселитися, а дехто й пару прогуляти… І неодмінно чекало на них цього дня спільне урочистя, що традиційно проходить у головній залі БДПУ.

Свято складалося із привітальних звернень ректора університету, професора Вікторії Зарви, координатора міжнародної діяльності БДПУ, професора Ігоря Лимана, провідного фахівця з виховної роботи БДПУ Анетти Омельченко, голови профспілкового комітету Віталія Лоли, голови Студентської Ради Артема Воробйова, гостей, з похвал та нагород, бо нашому університету є чим пишатися, коли мова заходить про здобутки студентів (див. світлини).

Приурочили до нинішнього свята нагородження переможців у конкурсі «Кращий читач року» університетські бібліотекарі. Завідувач бібліотеки Світлана Білокінь вручала Грамоти переможцям аж у 33-и номінаціях («Поцінювач художньої літератури», Найбільш доброзичливий читач», «Найчитаюча студентська група», «За вірність бібліотеці» та інші).

Всю концертну програму на святі взяли в свої руки учасники музичного гурту «БОРА», в якому беруть участь й студенти БДПУ Максим Тюхта, Руслан Меджидов (див. світлини).

Ксенія Назарова,
студентка-практикантка
Університетського Слова»

Світлини Олександра Лазукіна
(Студентський Клуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print