МИ – СТУДЕНТИ-ЖУРНАЛІСТИ!

Сьогодні, 12-го вересня, до нас, першокурсників, завітали редактор газети БДПУ «Університетське Слово» Степан Герилів та редактор її інтернет-версії Олександр Степаненко. Я думаю, кожен із нас залишився задоволеним від цього знайомства та зустрічі! Адже нам дійсно було цікаво слухати про студентську газету, в якій може проявити себе кожен із нас, розкрити себе та свої таланти.

Ми впевнені, що незабаром у нашій студентській газеті з’являться нові обличчя та імена, адже багато кого надихнуло запрошення Степана Миколайовича приєднатися до їхньої дружньої творчої родини, і багато хто із нас виявив бажання написати свої перші статті до свого тепер уже рідного «Університетського Слова». А для тих, хто ще сумнівається в цьому, сьогодні стаємо прикладом, запропонувавши для публікації свій перший матеріал. А ще: нам хочеться подякувати за цю приємну зустріч і знайомство, а також повідомити, що скоро в редакційному колективі газети очікуйте поповнення із числа першокурсників-журналістів!

Цього року, як і кожного, багато колишніх одинадцятикласників перетворилися на студентів-першокурсників. Тож тепер прийшла і наша черга входити в курс справи.

Офіційна посвята в студенти пройшла ще 1 вересня, але нині,12 вересня, відбулася уже традиційна на кафедрі соціальних комунікацій посвята в журналісти, що стало для нас важливою подією. Вона пройшла в «тісному сімейному колі», адже була проведена лише в присутності викладачів кафедри та старшокурсників із нашої спеціальності. Офіційна частина полягала в тому, що в цілому нічого особливо офіційного й не було. Це, безумовно, всім неймовірно сподобалось. Тепер уже другокурсники привітали нас із вступом, розповіли жартівливі, або й не дуже, правила поведінки в університеті, вручили цікаві презенти. Звичайно не могло обійтись і без зачитування присяги, у якій ми дружньо пообіцяли стати в майбутньому добрими фахівцями – справжніми журналістами!

…Опісля ми пішли до краєзнавчого музею Бердянська. Саме таким цікавим та наповненим подіями виявився цей день. Бажано, щоби у Вас таких у нас було побільше.

Ірина Шепєлєва, Ірина Дєдушева,

студентки-першокурсниці кафедри

соціальних комунікацій БДПУ

На світлинах із архіву редакції: кілька цікавих сьогоденних моментів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print