На два фронти

Університетські «Наші Атланти» минулої суботи їздили підтримати бійців у зону АТО. Уже стала доброю традицією співпраця з ПП, депутатом міської ради Віталієм Байдалою, який вже не перший раз передає хлопцям їжу й випікає на своєму виробництві дуже смачний хліб. Приєднався й депутат міської ради Вадим Канаров, який долучив до фронтової корзини консерви й різні види «Мівіни»…

Остання поїздка видалася особливою тому, що «нашоатлантівці» познайомилися з хорошими людьми, патріотами, розширили географію волонтерської діяльності. Зокрема, Запорізький волонтерський фонд «Свої» (Олексій Засоба), передав дві посилки для бійців, де знаходилися пакети із сухими борщами й сухими компотами, з термобілизною, пробними варіантами балаклав й маскувальних халатів. Хлопцям усе сподобалося й буде чудово, коли ця співпраця продевжиться.

Приватний підприємець Тетяна Татаренкова офірувала 1000 грн. на безпілотник й передала фронтовикам чимало різних речей: чудові аптечки, куди входять усі потрібні ліки; сухі борщі, мед з горіхами та лимони…

Завдяки Яні Осадчій чудові бердянські люди вже вдруге допомагають бійцям: привезли воду в 5-літрових флягах (20х5=100 л), різні солодощі, цигарки. Теплі вовняні шкарпетки та светр прислав Михайло Носа. Светрами традиційно забезпечила хлопців професор БДПУ Софія Філоненко та її матуся. Вже не перший раз допомагає підприємець Олег Зінченко: на замовлення хлопців було придбано 20 м кабелю, також він привіз багато видів теплого одягу. Олександр Шапошник передав на фронт виготовлені власноруч «буржуйки».

«Наші Атланти» дякують всім небайдужим людям, які допомагали збирати вантаж для цієї поїздки.

…Поки «нашоатлантівці» Володимир Федорик, Анетта Омельченко та Сергій Шарай, завдяки неймовірним зусиллям, все-таки зуміли ощасливити бійців на фронті свіжим хлібом, одягом, продуктами та ще багато дечим, їхні бойові колеги-помічники Яна Осадча та Роман Синиця зголосилися відвезти до 61-го військового мобільного госпіталю, що тимчасово дислокується на території Куйбишевської міської лікарні, все, зібране волонтерами протягом тижня.

Щира вдячність і їм, і кожному, хто долучився до формування й цього вантажу…

«Університетське Слово»
(за матеріалами сторінка в Faceebok)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print