На факультеті – знову гості

Свята наближаються і на кафедрі професійної освіти, трудового навчання та технологій факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти знову гості. На цей раз вчителі трудового навчання Бердянська, Бердянського району та керівники гуртків будинку дитячої та юнацької творчості «Центр розвитку дітей та молоді» завітали на майстер-клас Олени Савицької – «PAPER-ART».

На початку зустрічі знана майстриня продемонструвала кращі роботи студентів, виконані в рукодільних техніках роботи з паперу (орігамі, кірігамі, декупаж, паперопластика, витинанки, пап’є-маше, паперова мозаїка…), а потім перейшла безпосередньо до теми майстер-класу.

«Пейп-арт» – це нова паперова техніка, яка має невелику схожість декупажем. Робота полягає у виготовленні серветкових джгутиків, які потім викладаються за намальованим контуром. У цій техніці можна не тільки робити красиві картини, а й декорувати шкатулки, пляшки, вази та інші предмети інтер’єру.

Присутні із захопленням слідкували за золотими руками Олени Станіславівни, в яких за лічені хвилини народжувалися шедеври  неперевершеної якості, сповнені великого натхнення і роботи душі.

Захід закінчився взаємними привітаннями зі святами та сподіваннями на подальшу співпрацю.

20171213_132542 20171213_132949 20171213_140921

unnamed

«Університетське Слово»
(за матеріалами кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій)

Світлини з архіву кафедри

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print