Наші у Межигір`ї

Нещодавно студентка-журналістка 4 курсу ІФСК Леся Сухомлин побувала на Міжнародному фестивалі "Межигір`я фест". Захід проходив на території резиденції колишнього президента України Віктора Януковича.

Межигорье

Усього близько сорока студентів з усієї країни пройшли відбір й потрапили на цей фестиваль. Тут – зарубіжні експерти, журналісти-розслідувачі розповідали про особливості роботи з документами, базами даних та архівами. А журналісти "Громадського" активно запрошували усіх охочих до співпраці. Виявляється, що їм дуже не вистачає рук та людей, яким би було цікаво розслідувати фінансові махінації у державі.

Межигорье 3 Межигорье 2

Окрім обов`язкової програми, для гостей свята влаштували концерт, на якому виступали іноземні групи, а професійні акули пера у неформальній обстановці мали змогу поспілкуватися та завести нові корисні знайомства. Чому фестиваль для журналістів проводять саме на «території екс-президента»? Тому що за часів правління Януковича щороку представники ЗМІ приходили до очільника країни на прес-конференції, але він ніколи до них не виходив.

Межигорье 1

Сама територія резиденції вражає своїми масштабами та розкішшю. Зараз це стало надбанням громади – люди прогуляються парковими зонами, годують качок та лебедів, фотографуються та відпочивають на ідеально вистрижених газончиках…

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами
Лесі Сухомлин)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print