Наші випускники – це наші колеги – наша гордість!

15 листопада професорсько-викладацький склад кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти організував круглий стіл «Наші випускники – наші колеги», приурочений до 20-ти річчя кафедри та відзначення професійного свята – Дня працівника соціальної сфери. Модераторами заходу виступили доцент Наталя Захарова та асистент Наталя Михайленко.

Круглий стіл зібрав більше двадцяти випускників спеціальностей «соціальна педагогіка» та «соціальна робота» різних років, які сьогодні є знаними практиками та науковцями у галузі соціальної роботи, соціальної педагогіки і не тільки…

Під час заходу згадали основні віхи історії та становлення кафедри, зміцнення її науково-педагогічного складу та зростання професійної майстерності випускників різних років. Слова привітання лунали від Ольги Гуренко, першого проректора нашого університету, Катерини Петровської, завідувачки кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти, Анастасії Тургенєвої, доцента кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти – до речі, теж наших випускників. З теплими словами вдячності до викладачів звернулись колишні студенти, а сьогодні – досвідчені практики. Приємним сюрпризом стало музичне вітання від колишнього випускника, і за сумісництвом, –  тата нашого студента.

Круглий стіл дозволив і викладачам, і нашим колегам поринути у найкращі роки їхнього життя – пору студентства. Згадували цікаві та курйозні випадки, мудрі поради викладачів, які супроводжують випускників упродовж їх професійного життя, розповідали про свої професійні здобутки та мрії, обговорювали перспективи розвитку та актуальні проблеми соціальної роботи та соціальної педагогіки

Випускники спеціальностей «соціальна робота» та «соціальна педагогіка» – це знак якості нашого університету. А для професорсько-викладацького складу найголовніший знак якості їх діяльності – це професійність та успіх випускників! Для викладачів кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти найбільшою нагородою і визнанням діяльності є те, що наші випускники формують традиції успішної практики і професійної доброчесності, рекомендують нас, а також приводять навчатися до нас своїх дітей, онуків, сестер, колег.

Не дивлячись на те, що випускники спеціальностей «соціальна робота» та «соціальна педагогіка» вже давно перегорнули сторінку студентського життя, не завершується наша дружба та співпраця з багатьох професійних питань! Ми працюємо разом з вами, щоб зробити людей добрішими, освіту – практико-орієнтованішою, людей – щасливішими, а світ – кращим!

Тому з впевненістю можемо сказати: «Наші випускники – це наші колеги – аша гордість!»

 

Наталя Захарова,
доцент кафедри соціальної роботи
та інклюзивної освіти ФДССО, к.п.н,
Анастасія Попова,
ст. викладач кафедри соціальної роботи
та інклюзивної освіти ФДССО, к.п.н.
 
світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print