НАУКОВІ ЗДОБУТКИ ЛІЛІЇ

25 березня 2013 року до БДПУ надійшла приємна звістка: за результатами проведення Міжнародного конкурсу науково-дослідницьких проектів студентів педагогічних вузів та коледжів Ростовської області (Росія) та України «Инновационные технологи в развитии образования», який відбувся на базі Таганрозького державного педагогічного інституту імені А. П. Чехова (м. Таганрог), студентка 3 курсу Інституту фізико-математичної та технологічної освіти Лілія Чапко здобула І місце. Тема наукової роботи:“Удосконалення навчального фізичного експерименту з хвильової оптики засобами імітаційного комп’ютерного моделювання” ( керівник – доктор. пед. наук, професор, завідувач кафедри методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні БДПУ Н. Сосницька).

Наукова робота Л. Чапко присвячена проблемі комп’ютеризації навчального процесу з фізики – що сприяє удосконаленню навчального фізичного експерименту засобами ІКТ. Особливу увагу конкурсної комісії привернули, запропоновані авторкою, шляхи та засоби впровадження запропонованої методики у навчально-виховний процес. Ця перемога стала вагомим науковим здобутком, враховуючи учасників конкурсу з провідних педагогічних вишів України та Росії.

Заохочення студентів до наукових досліджень, оволодіння ними навичками наукової діяльності є важливою умовою професійної підготовки майбутніх учителів, що успішно реалізується в Інституті фізико-математичної та технологічної освіти БДПУ.

Наталя Сосницька,

доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні Інституту фізико-математичної та технологічної освіти БДПУ

На фото: момент нагородження студентки 3 курсу Інституту фізико-математичної та технологічної освіти Лілія Чапко; вона серед учасників конкурсу в Таганрозі

Фото з архіву Інституту


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print