Незважаючи на клопоти…

Одні з засновників волонтерської  організації «Наші Атланти» Анетта Омельченко та Степан Герилів, незважаючи на клопоти, пов`язані з приготуваннями до відзначення 5-річного ювілею з дня створення організації, намагаються не збавляти свого доброчинного темпу.

Волонтери завершують вручення потребуючим милиць та паличок, які надійшли на адресу університетської БС «ДоброДій» від давніх американських друзів-добродійників – парафіян церкви св. Івана Хрестителя (м. Нюарк).
«Нашоатлантівці» недавно відвідували хлопців на передовій, вручивши воїнам маскувальні сітки, «буржуйку», теплі речі, продукти тощо.

На день міста, 17 вересня, волонтерів запросили вчителі та учні Бердянського ЗЗСО №5, щоби передати захисникам нашим, переселенцям, жителям прифронтових територій зібрані ліки та одяг.

А учора, 18 вересня, А. Омельченко та С. Герилів розповідали під час прямого ефіру на TV-Бердянськ про свій «слізливий ювілей» – 5-у річницю з дня створення волонтерської організації “Наші Атланти”. Та не тільки розповідали про свої фронтові шляхи-дороги, а й щиро дякували кожному, хто долучився до волонтерської  організації, запрошували всіх на урочисте зібрання, яке відбудеться в п`ятницю, 20 вересня, о 15 год. в приміщенні актової зали Бердянського державного педагогічного університету.

«Університетське слово»
(за матеріалами НАШИХ АТЛАНТІВ)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print