Нотатки з подорожі за майбутніми студентами

Першим кроком побудови успішної кар’єри є чітке визначення мети. Тому дуже важливими є профорієнтаційні заходи, які надають можливість зустрітися з випускниками загальноосвітніх шкіл та надати всю необхідну інформацію їм та батькам, вчителям для залучення майбутніх абітурієнтів до вступу в наш навчальний заклад.

Ось і 12-го березня ц. р. Михайлівський районний Центр зайнятості запросив представників нашого вишу до участі в щорічній інформаційній акції Державної служби зайнятості «Випускник – 2014» у вигляді презентації учбових закладів.

Учасниками акції стали 306 учнів дев’ятих-одинадцятих класів Михайлівської районної гімназії, Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, Михайлівської ЗОШ І-ІІ ст., Високівської ЗОШ І-ІІІ ст., Мар’янівського НВК І-ІІІ ст. , Старобогданівського НВК І-ІІ ст., Плодородненського НВК І-ІІІ ст., Любимівської ЗОШ І-ІІІ ст., Пришибської ЗОШ І-ІІІ ст., Роздольської ЗОШ І-ІІІ ст.

У рамках «місячника профорієнтації» перед випускниками виступили: заступник голови Михайлівської РДА Денисенко О. М., майор міліції Михайлівського РВ ГУМВС Лучко В. М. та понад 10 представників різних навчальних закладів.

Викладачі БДПУ, які відповідають за профорієнтаційну роботу к. пед. н., старший викладач факультету комп'ютерних та енергозберігаючих технологій Ганна Алєксєєва, к. ф.-м. н., доцент інституту фізико-математичної і технологічної освіти Андрій Лазаренко, старший викладач факультету економіки та управління Марина Гладка, асистент інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти Аліна Луб’янова виступали перед учасниками цього заходу для того, щоб учні дізналися багато цікавого та нового про сучасні професії та спеціальності. Кожен учень мав змогу отримати консультацію щодо майбутньої професії та ознайомитись з інформаційними та довідковими матеріалами.

Вони не тільки ознайомили учнів випускних класів з напрямами підготовки студентів, умовами вступу, навчання та проживання, але й допомогли: зорієнтуватися в виборі навчального закладу та з напрямком професійної підготовки; розширити уявлення про ринок праці та вибір професії; отримати додаткову інформацію щодо проходження практики у різних країнах та подальшого працевлаштування; щодо міжнародної програми «Подвійний диплом», яка реалізується сумісно з Вищою Лінгвістичною Школою у Ченстохові (Польща) та Корпорацією «Українсько-Польський центр академічних обмінів; щодо можливостей американського Фонду імені Катерини Ковшевич; щодо наших перемог та нагород у різних заходах, які є доказом високого рівня навчання наших студентів та викладання нашого професорсько-викладацького складу (див. фото).

Всі присутні отримали позитивні враження, а учні – актуальну й корисну інформацію та кваліфіковані роз’яснення фахівців.

Ганна Алєксєєва,
старший викладач факультету комп'ютерних
та енергозберігаючих технологій,
учасниця профорієнтаційного заходу

На фото: представники БДПУ – учасники профорієнтаційних бесід
із учнями шкіл Михайлівського району

Фото автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print