Нові горизонти навчального й наукового життя

IMG_294114 – 21 вересня 2013 року директор Інституту філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету Ольга Харлан взяла участь у проекті «Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи відповідно до положень європейських кваліфікаційних рамок». Організаторами проекту є Фундація Центральноєвропейської Академії навчання і сертифікацій (Польща, президент – Микола Смолінський). У рамках проекту директор відвідала польські навчальні заклади: Університет інформатики та мистецтва (м. Лодзь) та Університет економіки (м. Бидгощ). Розглядалися проблеми можливості навчання за подвійними магістерськими програмами (Україна – Польща); виробничі практики студентів за кордоном; забезпечення мобільності викладачів – наукові стажування, можливість викладання за кордоном, спільна наукова діяльність.

26_09_2013_slide_1

Загалом, поїздка виявилася досить вдалою. В Університеті інформатики та мистецтв (м. Лодзь) відбулося обговорення спільних магістерських програм зі спеціальностей «Економічна кібернетика» (Україна) та «Інформативні технології в управлінні» (Польща), визначалися основні напрями наукової діяльності: викладачі БДПУ мають змогу взяти участь у конференції «Педагогічна теорія на службі практики. Практика – натхнення для теорії», що відбудеться 23 листопада в Лодзі. Цікавою була зустріч із директорами інститутів Університету економіки в Бидгощі, які ознайомили з особливостями роботи цього навчального закладу та запросили до співпраці.

«Університетське Слово»

На світлинах: Ольга Харлан, як учасник «польського проекту» «Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи відповідно до положень європейських кваліфікаційних рамок»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print