«Новонароджені» практичні психологи

_DSC8010

Сьогодні, 28 лютого, в конференц-залі перший проректор БДПУ, професор Ольга Гуренко вручила випускникам Дипломи про другу вищу освіту за спеціальністю «Практична психологія».

_DSC7952 _DSC7970

Завідувач підготовчого відділення БДПУ Людмила Костенко розповідає: «Ще в 1995 році наш університет (інститут) вперше отримав ліцензію на впровадження освітньої діяльності з перепідготовки спеціалістів за спеціальністю «Практична психологія». За 22 роки ми зуміли підготувати майже  400 фахівців із цієї спеціальності. Випускники університету – фахівці «практичні психологи» працюють в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, на підприємствах, відкривають приватні школи психологічного розвитку дітей в різних регіонах України.

_DSC7937 _DSC7993

Сьогодні ми випускаємо 20 спеціалістів, з яких майже половина вже працює за фахом, це Світлана Большова – практичний психолог Олексіївської ЗОШ Більмацького району Запорізької області; Олена Чернишова та Інна Баранець – практичні психологи дитячих навчальних закладів  міста Дніпра; Леся Бюйюкмете – практичний психолог Бердянського медичного коледжу; Вєроніка Грєбєнщикова – директор Бердянського центру реабілітації інвалідів; Наталя Терещенко та Юлія Куртєва – старші інспектори відділів кримінально-виконавчої інспекції Бердянська та Запоріжжя.

_DSC7929

Дуже приємно, що серед випускників є й наші викладачі, які здобували другу вищу освіту, це – Ганна Лопатіна, Ганна Сизко, Ольга Фролова, Олена Ревуцька, Євгенія Линдіна».

Вітаємо!

«Університетське Слово»
Світлини Павла Тєлькі
(Студклуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print