НЮРНБЕРЗЬКІ СТУДЕНТКИ В БДПУ!

Початок цього робочого тижня для наших студентів виявився дуже активним, бо сьогодні, в понеділок, у конференц-залі головного корпусу Бердянського державного педагогічного університету проходила одна дружня студентська зустріч, мета якоїознайомити наших німецьких гостей, які потрапили до Бердянська, до нашого університету, завдяки програмі обміну між нашим та їхнім вишами, з усіма смаками нашого студентського життя.

Ліллі Хубер, Ліліан Франц та Марія Мейлер, які тимчасово навчаються в нашому виші, слухали розповіді представників наших факультетів та інститутів: кожен знайомив їх з напрямками, за якими готують майбутніх спеціалістів та з заходами, які студенти організовують на дозвіллі. У відповідь дівчата з Німеччини розповіли про життя студентів Нюрнберзького університету, а також про те, як організовані їхній навчальний процес та дозвілля. “В нашому університеті є п’ять факультетів: юридичний, медичний, філософський, технічний та хіміко-біологічний”, – говорила, зокрема, Марія. А ще, як виявилося, не в усіх країнах студенти ведуть таке активне дозвілля, як у нас, в Бердянську: флешмоби, конкурси, квести, святкові вечори та акції. Марія прокоментувала це так: У нашому університеті є подібні заходи, але вони не такі масштабні стосовно кількості учасників. Що стосується сесій, стипендій та практики для студентів – відмінностей майже немає. Також дівчата розповіли, що їм подобається наше місто, що вони з радістю хотіли б навчатися в нашому виші, але на заваді стає мовний бар’єр.

Не змогли наші студенти оминути й питання працевлаштування після закінчення навчання, адже в нашій країні, як і в багатьох інших, це є великою проблемою. Ось що відповіла Ліліан Франц: “Ми, німецькі студенти, маємо гарні шанси отримати роботу після навчання. Все залежить від того, чи гарно ми навчалися, які оцінки отримували…”.

Зустріч, яку організувала Студентська рада БДПУ (голова – Вікторія Каліберда) була цікавою, пізнавальною, як для наших гостей, так і для нас.

Аліна Голованова,

студентка-журналістка БДПУ

На фото: німецькі студентки Ліллі Хубер, Ліліан Франц та Марія Мейлер у конференц-залі університету серед своїх нових українських друзів

Фото Олександра Степаненка


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print