Обговорення економічних проблем на міжнародній науковій конференції в Братиславі

  24 жовтня 2019 року у Вищій школі економіки та державного управління в Братиславі, Словаччина (VŠEMvs), відбулася ІІІ Міжнародна наукова конференція «ITEMA 2019», присвячена інформаційним технологіям, туризму, економіці, менеджменту та сільському господарству. У конференції, яку організували VŠEMvs та UdEkoM Balkan, взяли участь понад 200 авторів із внесками з різних країн світу.

На конференції кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки, підприємництва та фінансів Тетяна Петрівна Несторенко представила результати спільного польсько-українського дослідження із сучасних проблем субурбанізації (співавтори – проф. Александер Остенда, Вища технічна школа в Катовіце, та д.т.н., проф. Ірина Володимирівна Ємченко, Львівський торговельно-економічний університет).

На конференції було також представлено доповіді науковців з таких країн, як Албанія, Австрія, Боснія і Герцеговина, Хорватія, Чехія, Греція, Угорщина, Індія, Ірландія, Італія, Чорногорія, Південна Македонія, Польща, Румунія, Російська Федерація, Сербія, Словаччина, Словенія, Султанат Омані, Туреччина, Україна та Об’єднані Арабські Емірати.

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету
Світлини: Тетяна Несторенко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print