ПАХОЩІ ЛЮТНЕВОЇ «КОНВАЛІї»

…Уже втретє саме 21 лютого, в Міжнародний день рідної мови, кафедра філологічних дисциплін Інституту філології БДПУ влаштовує студентам і викладачам університету справжнє свято поезії! Для тих, хто вже випробував себе в творчості і для справжніх цінителів віршованого слова. Головним героєм свята, безперечно, став черговий випуск студентського літературного альманаху «Конвалія», на сторінках якого молоді поети та прозаїки випробовують свої творчі сили. Більше 50-и студентів з різних інститутів та факультетів вмістили свої твори в третьому випуску альманаху.

Молоді творчі дарування вітали завідувач кафедри, кандидат філологічних наук, доцент Мрія Греб та голова Бердянського літературного об`єднання «Парус», поетеса Раїса Чабан.

Вірші юних поетів вражають щирістю, добротою, любов'ю до людей, нашого краю, його природи, світу. Головна риса творів – не відпрацьована майстерність, а чистота та відкритість душ авторів. А відверта розмова з захопленою молоддю нікого не зможе залишити байдужим. Кожний автор – це ціла епоха, цілий світ. Когось приваблюють картини природи, хтось передає у своїх рядках бурю пристрастей, почуттів. Хтось філософствує, хтось говорить про дружбу, кохання. Свої вірші майстерно декламували: Ганна Пашніна, Ксенія Шевченко, Валентин Бондарчук, Євген Чернишов, Руслан Меджидов, Єгор Абрашкін, Юлія Караянова, Володимир Жаров, Ольга Шунькіна, Ірина Колісниченко, Анастасія Щербакова, Світлана Шиян, Володимир Лисенко, Максим Тюхта, Вікторія Шлег та інші.

…Звучала чудова музика, лунали пісні у виконанні ансамблю народної пісні «Золотий гомін» (керівник – Олена Бузова), а зала наповнювалась бурхливими оваціями…

…Не один молодий автор, тримаючи в руках лютневу «Конвалію», тішився своїм першим друкованим доробком. І ми тішимося разом з ними, бажаючи долати нові творчі вершини…

«Університетське Слово»

На світлинах Олександра Степаненка: презентаційні моменти третього випуску «Конвалії».


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print