Перемоги молодих перекладачів

Третій рік поспіль студенти факультету філології та соціальних комунікацій представляють Бердянський державний педагогічний університет на щорічному міжнародному студентському конкурсі перекладу «Переклад як засіб актуалізації етномовних картин світу», що відбувається у стінах Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Цього року конкурс зібрав 85 молодих перекладачів з усієї України, Республіки Польщі та Республіки Білорусь. Участь у другому турі конкурсу взяла студентка групи 3АМЛ Дар’я Сластьонова (науковий керівник – к.пед.н., доцент Ірина Шиманович), яка увійшла у десятку кращих перекладачів і отримала сертифікат учасника II туру та грамоту за 3 місце у I турі в номінації «Кращий переклад поетичного твору з англійської на українську».

Також студенти-першокурсники Анастасія Рева та Даниїл Хабаров зайняли 3 місця у номінаціях «Кращий послідовний переклад музичного англійського хіту на українську» і «Кращий переклад музичного українського хіту на англійську» відповідно.

Приємною несподіванкою для учасників другого туру конкурсу та гарним досвідом стала зустріч із вельмишановним послом Грецької Республіки в Україні Георгіосом Паукамисасом. Студенти мали змогу поспілкуватися з ним на різні теми, зокрема, про важливість вивчення іноземних мов для кар’єри сучасного фахівця будь-якої сфери суспільного життя.

Крім того, учасники отримали цінні подарунки у вигляді навчальних посібників з теорії та практики перекладу іноземного видавництва Oxford University Press, збірника матеріалів конференції та незабутніх вражень від Києва.

Пишаємося нашими студентами і бажаємо подальших перемог!

 

Дар’я Сластьонова


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print