Переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хореографії

25 лютого 2020 року на базі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади, у якому взяли участь здобувачі І рівня вищої освіти спеціальності «Хореографія» .

Студенти змагалися в двох турах. Перший – хореографічно-виконавський: «Художня картинка світу засобами хореографії», де студенти повинні були підготувати вербальну презентацію, лаконічну характеристику образного змісту, культурного контексту та художньо-виховної цінності хореографічної композиції. Представити лібрето у письмовій формі. Виконати хореографічну композицію, присвячену культурним традиціям і цінностям різних народів світу та актуальним проблемам сучасності.

Другий тур – композиційно-педагогічний: «Українська тема в хореографії: сучасна інтерпретація», де студенти повинні були продемонструвати методичну роботу (розучування презентованої композиції з групою студентів). Вербальну презентацію художньої ідеї композиції, висвітлення організаційних та методичних завдань. Презентацію власного показу композиції в авторському задумі.

Студентські виступи оцінювали викладачі кафедри – Марина ПОГРЕБНЯК, Тетяна ФУРМАНОВА, Олена ЄМЕЛЬЯНОВА, Руслан ПАВЛЕНКО, Кирил БЄЛОВ.

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Хореографія» студенток 3 курсу Поліну ВАЛІЄВУ та Валерію ВЕРЕМЕНКО, які посіли І місця, та студента 2 курсу Олега БАЖАРОВА з  ІІ місцем.

За матеріалами та світлинами кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print