Плідна праця робочої групи з моніторингу ОП «Фінанси, банківська справа та страхування»

14 лютого 2020 року  відбулося засідання робочої групи з моніторингу освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» та можливості внесення змін.

На засіданні робочої групи були присутні викладачі кафедри економіки, підприємництва та фінансів БДПУ, а саме гарант ОП – к.е.н., доц. Гриценко М.П., зав. кафедри, д.е.н., проф. Захарченко П.В., к.е.н., доц. Костенко Г.П. та роботодавці, зокрема: начальник відділення м. Бердянська АТ «МетаБанк» Юрченко О.А., заступник керуючого ТВБВ №10007/0339 АТ «ОщадБанк» Кірюшенкова Т.Б., заступник генерального директора з економіки ТОВ «Азовська кабельна компанія» Савушкін Д.І. Викладачі кафедри надали інформацію щодо здійснення освітнього процесу для здобувачів вищої освіти за зазначеною ОП. Роботодавці, у свою чергу, висловили свої побажання й пропозиції та окреслили власне бачення майбутнього фахівця у сфері фінансів, банківської справи та страхування. Така плідна співпраця дозволить здійснити підготовку висококваліфікованих фахівців, орієнтованих на сучасні потреби ринку.

Наприкінці засідання були запрошені студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» для обговорення сучасних тенденцій у формуванні компетентностей майбутнього фахівця, важливості практичної підготовки в освітньому процесі та можливості подальшого працевлаштування.

Проведена зустріч виявилася корисною для усіх її учасників!

За матеріалами кафедри економіки, підприємництва та фінансів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print