Плюс три рекорди України…

Наприкінці листопада ц. р. в Коломиї пройшли відразу три змагання з пауерліфтингу. Забігаючи наперед, варто сказати, що вихованець Заслуженого тренера України Леоніда Котенджи, студент-першокурсник факультету комп`ютерних та енергозберігаючих технологій БДПУ Владислав Чорний привіз із цих змагань чимало похвал та нагород. Саме з цим вітали його сьогодні на черговій нараді в. о. ректора Володимир Федорик, декан ФКЕТ Віталій Хоменко, учасники наради (див. світлини).

IMG_3892 IMG_3894

На чемпіонаті України серед ДЮСШ Владислав здобув перше місце у ваговій категорії до 66кг з виконанням норми Майстра спорту, встановивши також три рекорди України серед юнаків.

А на Кубку України та Чемпіонаті серед ВНЗ України, показавши в присідання результат 225кг, у жимі лежачи – 125кг, у тязі – 240кг і в сумі 590 кг студент БДПУ Владислав Чорний впевнено виграв обидва змагання. На цьому спортивний сезон 2014 року був завершений. Тепер провідні спортсмени ДЮСШ почали свою підготовку до Чемпіонату України-2015 для завоювання путівок на Чемпіонат Європи та світу.

Тренер та його вихованець дякують голові профком БДПУ Віталію Лолі та декану факультету комп'ютерних та енергозберігаючих технологій Віталію Хоменку за допомогу в підготовці та участі їх в змаганнях.