Покоління молодих та креативних

  7 листопада відбулася зустріч прес-центрів шкіл міста Бердянська: ЗЗСО № 1 – редакція «Запальнички», ЗЗСО № 2 – редакція «The Citadel», багатопрофільна гімназія № 2 – редакція «Об’єктив», ЗЗСО № 3 – редакція «Стартуємо», гімназія № 3 «Сузір’я» – «Потійська, 13», ЗЗСО № 5 – редакція «Прогресивна молодь», ЗЗСО № 11 – редакція «SMASH: новий погляд», ЗЗСО № 20 – редакція «ЮнКор», муніципальний ліцей – редакція «В камышах» та прес-центр «Молодіжка» Будинку дитячої та юнацької творчості міста Пологи.

На початку представники кожного прес-центру презентували свої візитівки у різних виглядах. У кого були відео-звернення, хто заспівав, а хтось і розіграв цілу виставу. Проте всі вони відповідали єдиній темі «Революція в собі».

Кожен з учасників мав можливість не тільки проявити себе, але й поспілкуватися з досвідченими журналістами, листаючи цю «живу книгу». Юнаки та дівчатка знаходили відповіді на найрізноманітніші запитання та перейняли великий досвід від старших друзів.

Кафедра соціальних комунікацій є давнім другом і партнером молодіжного прес-фестивалю. Викладачі, які є членами журі, проводять майстер-класи, дають рекомендації, беруть участь у підбитті підсумків і нагородженні. На відкритті «Прес-хвилі 2019–2020» БДПУ представляла завідувачка навчальної лабораторії телерадіожурналістики Світлана Литовченко.

Це був лише перший етап, після якого кожна команда отримала завдання для другого етапу, який вже і вирішить долю кожної з команд. Яким би не був результат другого етапу, кожен з учасників вже знає, його професія – журналіст. Тож нехай переможе найвинахідливіший!

Ангеліна Кружкова, кореспондентка «Університетського слова»
Фото – Артем Ковальов


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print