ПРАКТИКАМ – ВІД ТЕОРЕТИКІВ

Співпраця з працівниками закладів освіти нашого міста та району – один із напрямів діяльності Інституту соціально-педагогічної та корекціної освіти. Так, 28 лютого 2013 року колектив кафедри прикладної психології та логопедії спільно з викладачами й магістрантами кафедри соціальної педагогіки провів науково-практичний семінар для психологів загальноосвітніх навчальних закладів на тему «Технології соціально-психологічного супроводу суїцидентів». У семінарі взяли участь біля 30 практичних психологів та соціальних педагогів шкіл міста та району.

Семінар дав змогу викладачам університету поділитися своїми науковими та практичними надбаннями з психологами та соціальними педагогами. Так, на пленарному засіданні кандидат психологічних наук, доцент Олена Старинська представила доповідь на тему «Базові принципи та практики профілактики суїцидальної поведінки», фахівець із соціальної роботи Бердянського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (МЦСССДМ) Юлія Андрусенко – «Насилля серед молоді як соціально-психологічний чинник скоєння суїциду», асистент Катерина Петровська – «Суїцид в молодіжному середовищі як феномен субкультури», старший викладач Ірина Таран – «Інтернет як засіб профілактики суїцидальної поведінки дітей».

На семінарі також розглядалися прикладні аспекти суїцидології. До уваги слухачів були запропоновані доповіді з майстер-класами: асистент Ольга Швачунова – «Діагностика суїцидальних тенденцій учнівської молоді», магістрант Ольга Заблоцька – «Відеолекторій як метод профілактики суїцидальної поведінки», старший викладач Ганна Сизко – «Особливості психологічного супроводу при повторних спробах суїциду», старший викладач Тетяна Сущинська – «Техніки тілесно-орієнтованої терапії в роботі з суїцидентами».

Науково-практичний семінар ще раз довів, що саме така форма співпраці теоретиків з практиками дає можливість спільного професійного обговорення проблем сьогодення, обміну думками та досвідом щодо широкого впровадження інноваційних психологічних технологій у практику роботи практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх закладів.

Ірина Таран,

старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії

На фото: практичні психологи та соціальні педагоги на семінарі в БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print