Права для дітей – дітям про право

Захист прав дітей є глобальною проблемою в сучасному світі. Міжнародним співтовариством задля її розв’язання у 1989 році була ухвалена Конвенція ООН про права дитини. 20 листопада 2014 року – 25 річниця з дня її прийняття. Саме цій даті був приурочений фестиваль-конкурс «Разом граємо та прав дітей вивчаємо», метою якого стало популяризація і підвищення рівня правових знань, вдосконалення правової освіти молоді та сприяння формуванню, розвитку ігрової культури у дітей, використання гри для організації здорового, розвивального дозвілля. Організаторами фестивалю-конкурсу виступили Центр дитячої та юнацької творчості, громадська організація молодіжний клуб «Співдружність», міський відділ освіти.

main

У рамках фестивалю відбувся конкурс на кращу ігрову програму, масовий захід, виховну годину, тренінг. Учасниками конкурсу стали студенти БДПУ спеціальності «соціальна педагогіка» Тетяна Будник, Інна Мазур, Ольга Прохорова, які успішно пройшли перший заочний тур конкурсу. До складу журі конкурсу була запрошена доцент кафедри соціальної педагогіки Ірина Сизоненко.

sertif 2 sertif

У другому турі дівчата демонстрували фрагменти соціально-педагогічних тренінгів «Права для нас, нам про право», «Правова соціалізація підлітків», метою яких було формування у дітей знань про власні права та обов’язки, підвищення рівня правової культури. По завершенню фестивалю-конкурсу на церемонії нагородження студентки отримали сертифікати учасника та солодкі призи.

Ірина Сизоненко,
доцент кафедри соціальної педагогіки ІСПКО

На фото: цікаві моменти заходу


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print