Правда про жорстокий Чорнобиль

Сьогодні, 27 квітня, в конференц-залі БДПУ відбулась зустріч студентів та викладачів університету з учасниками ліквідаційної операції на Чорнобильської АЕС із приводу-30 річчя з моменту страшного вибуху на Чорнобильській атомній електростанції, яка відбулась 26 квітня 1986 року (див. світлини).

_DSC2788 _DSC2779

Зустріч підготували виховний відділ та бібліотека університету,  а провела її завідуюча відділом обслуговування бібліотеки Ірина Філон, яка на початку запропонувала присутнім переглянути документальний кінофільм, в якому були правдиво висвітлені всі жахіття найжорстокішої світової катастрофи минулого століття…  

_DSC2803

Пам’ять  героїв, які віддали своє життя на благо майбутнього, було вшановано  хвилиною мовчання. Згодом виступили Федір Харламов  та Василь Лисничук –  військовослужбовці, які на власні очі та на власному тілі відчули весь жах Чорнобильської катастрофи. Вони поділились із присутніми своїми враженнями та спогадами з того страшного минулого, якого би не побажали пережити нікому.

mvfqeyJ9U7U

На завершення зустрічі Ірина Філон презентувала присутнім художню літературу, в якій розкрито всю правду та представлено багато теорій вибуху на Чорнобильській АЕС. А студенти, в знак вдячності за збереженні життя своїх батьків, привітали гостей вишу чарівними квітами.

Юля Хаматгораєва,
студентка БДПУ,
кор. «УС»
Світлини Павла  Телькі
(Студклуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print