Претенденти від БДПУ на стипендію Фонду Катерини Ковшевич взяли учать в онлайн-зустрічі

За дорученням засновниці Фонду Ковшевич пані Христини Ковшевич-Дурбак у вівторок, 29 вересня, чотири студенти Бердянського державного педагогічного університету взяли участь в онлайн-зустрічі із представником Фонду.

БДПУ представили: Олександра Чабаненко (3 курс, спеціальність 032 Історія та археологія), Дарина Тестова (2 курс) та Тетяна Волканова (3 курс) спеціальність 061 Журналістика, Даниїл Хабаров (3 курс, спеціальність 035 Філологія (германські мови та літератури).

До заходу приєдналися студенти зі Львова, Києва, Кременчука, Кропивницького та Полтави. Це активна та небайдужа молодь 2–4 курсів різних спеціальностей: екологи, перекладачі, історики, журналісти та юристи.

Студенти розповідали про себе, про свою спеціальність, захоплення, плани на майбутнє, як познайомилися з діяльністю Фонду та яким чином він допоміг конкретно їм.

Зустріч проводилась двома мовами – українською та англійською, досконале володіння якими є однією з умов отримання стипендії. Координатор Фонду, Ярослав Табінський (м. Львів), наголосив, що знання державної мови дуже важливе у наш час, але й про англійську – світову мову, забувати не слід. У ході знайомства учасники підняли цікавий кейс – популяризації української мови та культури.

У ході зустрічі претенденти отримали ще одне обов’язкове завдання: 1 жовтня взяти участь у Міжнародній віртуальній конференції «Horasis Global Visions Community», що присвячена проблемам подолання глибоких економічних, політичних та соціальних зривів, спричинених Covid-19, відвідати дві секції та написати відгуки про них англійською мовою.

Тетяна Волканова,

студентка 3 курсу

спеціальності Журналістика


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print