Продовження співробітництва Бердянського державного педагогічного університету (Україна) та Вищої школи управління та адміністрації в Ополє (Польща)

firestock_books_02082013

Вже більше 3-х років триває активне співробітництво Бердянського державного педагогічного університету та Вищої школи управління та адміністрації в Ополє (ВШУіА) ­– Польща. За період співробітництва було проведено сім спільних міжнародних наукових конференцій, присвячених сучасним проблемам економіки, освіти та охорони здоров’я. Українськими та польськими науковцями було опубліковано 5 колективних монографій.

Ще одним напрямком розвитку співробітництва БДПУ з ВШУіА в Ополє є участь українських науковців у роботі редакційних комітетів з наукового редагування монографій польських колег.

Так, нещодавно була видана монографія заступника декана педагогічного факультету ВШУіА в Ополє доктора Славоміра Шліви (Sławomir Śliwa, PhD) під назвою «Педагогічна профілактика» Profilaktyka pedagogiczna»). У монографії розкрито сутність педагогічної профілактики, розглянуто компетенції педагога-профілактика, основи  розробки профілактичних програм та їх застосування в родині, школі. Особлива увага автором приділяється визначенню ефективності профілактичних програм.

Profilaktyka pedagogiczna       2015805134845

Активну участь під час наукового редагування цієї монографії польського колеги взяли науковці БДПУ: доктор філологічних наук, професор Вікторія Зарва, кандидати економічних наук, доценти Тетяна Несторенко та Олександр Несторенко.

Наукові розробки доктора С.Шліви, представлені в його монографії, в новому навчальному році будуть використані при підготовці майбутніх педагогів у Бердянському державному педагогічному університеті.

"Університетське Слово"


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print