Прогресильні: Training of Trainers

В останні дні літа надзвичайно запальний Training of Trainers був проведений Прогресильними – об’єднанням освітян, громадських діячів та студентів, які прагнуть якісних змін в освіті. Триденний офлайн захід відбувся за підтримки Фонду ім. Фрідріха Еберта. Місцем проведення став готель на воді «Баккара» в Києві. З півтори сотні претенденток і претендентів організатори відібрали 18 викладачок і 4 викладачів ЗВО, для яких і була організована креативна «прокачка».

Прогресильні Богдан Ференс, Галина Соколюк, Ігор Ільтьо, Андрій Шевчук, Анна Донець, Марина Матвійчук та Іван Баликін креативно, продуктивно і, що важливо, аж ніяк не нудно попіклувались, аби учасники предметно познайомились з особливостями впровадження тренінгового методу у викладацьку діяльність; вдосконалились у розробці тренінгових програм; краще усвідомили, що є спільним і відмінним у викладачів і тренерів; колективно склали портрет ідеального тренера; відчули себе тренерами, взяли участь у розв’язанні кризових і нестандартних ситуацій.

Відбулась панельна дискусія «Яким буде новий навчальний рік?» (спікери – Олена Єременко, заступниця голови Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти; Костянтин Агафонов, голова Правління Української асоціації студентів; Тарас Созанський, перший проректор Львівського державного університету внутрішніх справ).

Вперше в історії своєї діяльності Прогресильні запропонували майстер-клас «Викладач-бренд. Позиціонування».

А ще були рольові ігри, «Жива бібліотека» з чотирма складовими (Тренінговий формат у ЗВО; Покоління Z; Викладач онлайн: інструменти комунікації; Магія енерджайзерів) і багато чого іншого, включно з трьохгодинною «Сповіддю прєпода» (про подробиці не питайте)).

Після 6 місяців у режимі суцільних он-лайнів і напередодні нового навчального року Тренінг від Прогресильних виявився надзвичайно доречним і мотивуючим!

Ігор Лиман, координатор міжнародної діяльності БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print