Проведено олімпіаду з фінансів

19 лютого 2020 року на гуманітарно-економічному факультеті БДПУ кафедрою економіки, підприємництва та фінансів було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси».

В олімпіаді брали участь 7 здобувачів вищої освіти 4-го та 3-го курсів спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Тестові завдання, які виконували студенти, були відібрані з найбільш актуальних питань теорії та практики фінансів.

Участь в організації та проведенні олімпіади брали доценти кафедри економіки, підприємництва та фінансів: Яна ГЛАЗОВА, Світлана ЖВАНЕНКО.

 З вітальним словом та побажанням показати гідні результати  до учасників олімпіади звернувся завідувач кафедри економіки, підприємництва та фінансів д.е.н., професор Павло ЗАХАРЧЕНКО.

За результатами I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси» спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» перемогу здобули:

ІІ місце – Кириченко Вікторія та Маєвська Ольга

ІІІ місце – Ледовська Луіза

Гуманітарно-економічний факультет вітає переможців та бажає успіхів у навчанні!

За матеріалами та світлинами кафедри економіки, підприємництва та фінансів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print