Прийди до серця, Україно!

Учора, 18 листопада, в в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації БДПУ відбувся літературно-мистецький вечір «Прийди до серця, Україно, благослови добром мене». Студенти 24-ї, 34-ї та 43-ї груп Інституту філології та соціальних комунікацій на чолі із кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри соціальних комунікацій Людмилою Кондаковою організували й провели захід, приурочений Дню гідності і свободи (див. світлини).

На вечорі сердечними піснями порадували гостей ансамбль народної пісні «Золотий гомін», студенти ІФСК Едуард Карнаух, Ірина Сухолецька, Кристина Лисенко, Єлизавета Башмак. На свято завітали кандидат філологічних наук, доцент Оксана Червенко, провідний фахівець з виховної роботи БДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент Анетта Омельченко, кандидат педагогічних наук, доцент Олена Бузова та викладачі кафедри соціальних комунікацій.

Висловлюємо щиру подяку Людмилі Олександрівні та студентам за теплий вечір і патріотичну атмосферу, таку необхідну в сьогоденній непростій українській ситуації.

Кафедра соціальних комунікацій
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print