Приємно, коли є про що звітувати

Саме такі слова напрошуються після сьогоднішнього звітного слова ректора БДПУ, професора Вікторії Зарви на конференції колективу університету в рамках умов трудового контракту з Міністерством освіти і науки України. Майже годинна розповідь Вікторії Анатоліївни вмістила усе, чим може гордитися як колектив в цілому, так і кожен його представник, зокрема. Про більшість із них протягом року ми розповідали в друкованих випусках «Університетського Слова» і на сайті газети.

«2013-й рік був для нашого університету напруженим, клопітким, але плідним і цікавим, – говорила на початку звіту ректор. – Улітку 2013 року газета «Освіта України» опублікувала Національну систему рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів, за якими Бердянський державний педагогічний університет обіймає 15 місце серед педагогічних, гуманітарних і фізичного виховання та спорту вишів (усього – 31)…».

А на завершення прозвучали такі слова: «Прошу студентство активно співпрацювати з ректоратом, разом вирішувати проблеми, пишатися тим, що здобувають гарну освіту та навчаються в чудовому вітчизняному університеті з сильним науковим потенціалом і розвиненою матеріально-технічною базою. Напередодні найулюбленішого свята Нового року я щиро дякую колективові за трудові й наукові досягнення, вірність рідному університету, розуміння, незмінну підтримку, за конструктивну критику, ініціативність, бажання зробити життя університету цікавішим і змістовнішим. Упевнена, що наш високопрофесійний колектив завдяки командній роботі, відповідальності всіх співробітників університету за доручену справу і надалі буде плідно працювати на благо майбутніх поколінь. Наша злагоджена робота з реалізації запланованого є достойним внеском у модернізацію науково-освітньої сфери, формування інноваційної економіки, заснованої на високому рівні знань. Нових перспектив, достойних нагород, злагоди і гармонії з навколишнім світом. Побажаймо один одному професійного зростання, оптимізму і віри в себе. Разом ми здолаємо всі труднощі. З Новим 2014 роком!».

В обговоренні звіту взяли участь: декан факультету фізико-математичної та технологічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Андрій Малихін, директор Науково-дослідного інституту слов’янознавства та компаративістики БДПУ, доктор філологічних наук, доцент Софія Філоненко та академік Академії економічних наук України, доктор економічних наук, професор Павло Захарченко.

«Університетське Слово»

На світлинах Олександра Степаненка: цікаві фрагменти з конференції.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print