РОДИННЕ СВЯТО,

або як в БДПУ з професійним святом викладачів вітали

…Ще з самого ранку сьогодні, 4-го жовтня, в фойє приваблювали око цікаві видовищні композиції студентів інститутів та факультетів (див. фото), а перед полуднем ректорат разом із профспілковим комітетом запросили до конференц-зали університету викладачів-ветеранів для невимушено-родинної зустрічі, під час якої ректор університету, професор Вікторія Зарва розповідала про нинішні здобутки, щиро дякувала кожному, хто долучився до нинішньої величі вишу.

…А згодом в актовій залі першого корпусу БДПУ відбулося урочисте дійство – концерт з приводу святкування Дня працівника освіти.

Організаторам вдалося створити дух справжнього свята – свята знань, обдарованості, мистецтва…. Не дивлячись на те, що п’ятничний день видався сірим і похмурим, у залі було тепло і затишно.

Для святкування зібралася вся університетська родина на чолі з ректором БДПУ, професором Вікторією Зарвою. Захід розпочався з виступу ансамблю спортивного бального танцю «Мрія» (керівник – Ірина Бойко). Привітав викладачів народний депутат України IV скликання, заслужений металург СРСР та України, почесний громадянин Бердянська та Запоріжжя Іван Бастрига, який разом із Вікторією Анатолівною вручив працівникам вишу грамоти облдержадміністрації та ректорату. Ректор привітала колектив працівників освіти й зазначила, що сьогодні університет піднявся на новий щабель розвитку і це відбулося завдяки всім, хто працює та працював у БДПУ й, зокрема, зазначила: «Університет – це наш дім, і ми повинні дбати, щоби в ньому було затишно і приємно». Наступним привітав викладачів перший проректор БДПУ Володимир Федорик і вручив педагогам почесні грамота та медалі. Медаль «За вагомий внесок у розвиток міста Бердянська» отримав головний редактор газети БДПУ «Університетське Слово» Степан Герилів, який подякував за визнання і пообіцяв: «Я й надалі буду працювати на благо рідного університету та Бердянська, бо саме тут відчув себе по-справжньому щасливою людиною».

За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку вітчизняної освіти, багаторічну сумлінну працю нагородили кандидата педагогічних наук, професора, завідувача кафедри соціальної педагогіки Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти Володимира Котляря Грамотою Кабінету Міністрів України. Володимир Пилипович подякував керівництву та всім працівникам університету і зазначив: «Я працюю в сфері освіти вже 55 років і я ще не втомився, й буду продовжувати працювати».

Нагородження працівників університету чергувалося з творчими виступами студентів Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв, творчих колективів міста та рідного вишу: колективу Народного естрадного танцю «МарЛен» (керівник – Олена Мартиненко) з композицією «Мама»; вихованців дошкільного закладу №1 міста Бердянська «Сонечко», студентки Уляни Єгорової, студентів музичного класу Павла Косенка, вокального ансамблю «Феєрія» (керівник – Ольга Матвєєва), викладача БДПУ Олександра Русанова, Народного ансамблю народного танцю «Калина» (керівник – Руслан Павленко)…

Продовжили нагородження проректор з наукової роботи університету Ігор Богданов та голова профспілкового комітету БДПУ Віталій Лола. Також лунали привітання від координатора міжнародної роботи БДПУ Ігора Лимана, який поздоровив всіх присутніх і окремо зазначив, що вчитель – професія інтернаціональна. З цими словами він привітав присутніх на святі наших німецьких гостей: Лілі Хубер та Мерію Мейлер, – студенток Нюрнберзького університету, які проходили стажування в нашому університеті.

Щирі слова вдячності, привітань звучали в цей день зі сцени, студенти університету здоровляли викладачів ліричними піснями й запальними танцями, щиро раділи за своїх викладачів під час нагородження і підтримували їх гучними оплесками.

…А завершилося все приємним та смачним сюрпризом від економіко-гуманітарного колежу, який зовсім нещодавно став частиною нашої дружньої університетської родини. Кожен з бажаючих міг поласувати смачним шматочком солодкого презенту.

Ксенія Задворна,

кореспондент "УС"

Фото Олександра Лазукіна та Олександра Степаненка


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print