РОЗШИРЮЄМО НАУКОВІ ГОРИЗОНТИ

21-23 листопада відбулася III Міжнародна науко-практична конференція «Виховання і навчання дітей молодшого віку», що проходила в Москві. У конференції взяли участь більш ніж 800 учасників із 17 держав. Активним учасником цієї конференції була Лариса Зайцева, професор кафедри дошкільної освіти БДПУ (див. світлини).

На малому пленумі серед представників різних країн (Швеція, Нідерланди, Хорватія, Словаччина, Румунія), вона ознайомила слухачів з особливостями вітчизняної системи дошкільної освіти.

Доповідь «Формування у старших дошкільників узагальнених процесуальних уявлень про об’єкти довкілля» Лариси Зайцевої відкрила секцію №1 «Пізнавальний розвиток сучасного дошкільника». У бесіді з модератором секції Євгенієм Субботським (доктор психологічних наук, професор університету Ланкастер, Великобританія) було розглянуто перспективу дослідження у цьому напрямку. Про інтерес учасників до проблеми, яку висвітлювала Л. Зайцева, свідчили запитання учасників конференції та пропозиція перекласти методичні розробки для практиків на російську мову.

Одним із заходів, який пройшов у рамках конференції, було відвідування дошкільного навчального закладу м. Москви. Завідувачка Тетяна Даниліна (канд. пед. наук, доцент МГПУ) поділилася досвідом створення предметно-розвивального середовища в різних вікових групах, ознайомила з інноваційною технологією соціалізації дітей дошкільного віку «Клубна година».

Конференція пройшла в дружній атмосфері. Учасники мали можливість обмінятися ідеями, намітити напрямки співпраці, домовитися про запуск спільних дослідницьких проектів.

«УС»

Світлин з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print