ЩАСТЯ НА КРИЛАХ ТВОРЧОСТІ…

29 БЕРЕЗНЯ СВЯТКУЄ ЮВІЛЕЙНИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА МАЛИЦЬКА

Цього березневого дня колеги та студенти вітають з ювілейним Днем народження кандидата педагогічних наук, доцента кафедри початкової освіти Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв, члена Спілки дизайнерів України Олену Володимирівну Малицьку.

Мистецтво стало яскравою стрічкою, яка пронизує її життя з дитинства і до сьогодення. Навчання в музичній школі та захоплення образотворчим мистецтвом визначили професійний шлях Олени Володимирівни. Прагнення створювати красу, передавати всю палітру життя за допомогою мистецтва привели її до студентських лав художньо-графічного відділення Харківського державного педагогічного інституту. О. В. Малицька працювала вчителем образотворчого мистецтва в загальноосвітніх закладах Бердянська. Бажання постійно вдосконалюватися, здобути вищу кваліфікацію визначили наступний етап її професійного становлення як викладача Бердянського державного педагогічного інституту ім. П. Д. Осипенко.

У 2003 році Олена Володимирівна захистила кандидатську дисертацію під керівництвом кандидата педагогічних наук, професора БДПУ В. П. Котляра. Ця подія стала поштовхом для реалізації наукових і творчих проектів.

О. В. Малицька є співорганізатором міських благодійних заходів «Біле на білому», «Жінки та ляльки» тощо, які вміло перетворила на казку. Педагогічна еліта України – провідні вчені та дослідники, учасники всеукраїнських науково-практичних конференцій, що проводяться на базі БДПУ, – під час перебування в Бердянську не тільки обмінюються науковими ідеями, а й милуються творчими доробками митця, що надихає їх на створення власних проектів.

Олена Володимирівна постійно проводить майстер-класи для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів Бердянська та району, тому, мабуть, немає жодного вчителя початкової школи в нашому регіоні, який би не був на них присутній.

Згідно з актуальними вимогами сучасності та виходячи з власного професійного досвіду, О. В. Малицька присвячує свої дослідження психологічним основам образотворчого мистецтва. Найвище професійне визнання О. В. Малицька отримала в рамках Всеукраїнської виставки «Інноватика в сучасній освіті», яка була організована Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Національною академією педагогічних наук України, де презентувала майстер-клас «Інноваційні технології викладання образотворчого мистецтва в початковій школі».

Олена Володимирівна – сильна та надзвичайно скромна. Толерантність у ставленні до інших, чесність і порядність дозволили їй заслужити повагу серед колег і студентів. Колективу кафедри і БДПУ взагалі імпонує її прагнення постійно збагачувати свій творчий потенціал. О. В. Малицька неодноразово брала участь у пленерах з ландшафтного дизайну й образотворчого мистецтва, які проводилися за межами України.

Науково-педагогічна діяльність вимагає від Олени Володимирівни надзвичайних зусиль і енергії, відновлення яких вона знаходить у спілкуванні з родиною. Вона – турботлива донька, яка віддає тепло свого серця батькам. Та найбільшою її гордістю є донька – учасниця всеукраїнських і міжнародних художніх виставок.

Ця чарівна, приваблива, творча та креативна жінка своїми руками створює витвори мистецтва, які зігрівають душу, радують людське око і нікого не залишають байдужим.

То ж побажаємо Олені Володимирівні життєвого оптимізму, успіхів, щастя і нових творчих звершень!


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print