ЩО ЗАПЛАНУВАЛИ – ВИКОНАЛИ…

Сьогодні, 29 травня пройшла конференція трудового колективу БДПУ, на якій розглянуто стан виконання колективної трудової угоди в 2011-2013 роках та прийнято рішення про укладання нової колективної угоди на 2013-2015 роки.

У роботі конференції взяли участь 181 делегат з 210 обраних. Конференцію відкрив проректор з наукової роботи Ігор Богданов. Від роботодавця – адміністрації вишу – виступила ректор БДПУ, професор Вікторія Зарва, від трудового колективу – голова профспілкового комітету, доцент Віталій Лола. Вони констатували, що під час терміну дії Колективної трудової угоди в 2011-2013 роках законодавство та права членів трудового колективу не порушувались і запропонували визнати угоду виконаною. Конференція одноголосно прийняла таке рішення.

Після короткої інформації про роботу погоджувальної комісії та аналізу поданих напередодні зауважень, які зробив юрист вишу Ігор Кальченко, конференція одноголосно затвердила рішення про надання повноважень ректору університету Вікторії Зарві та голові профспілкової організації Віталію Лолі на підписання нової Колективної трудової угоди на 2013-2015 роки. Після підписання угода буде розміщено на офіційному сайті університету.

(За матеріалами сайту БДПУ)

На фото: так проходила сьогодні конференція трудового колективу БДПУ

Фото «УС»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print