Серія вебінарів від Британської Ради в Україні «Cучасні підходи до викладання»

Центр викладацької майстерності «ArsDocendi» пропонує викладачам нашого університету долучитися до серії вебінарів від Британської Ради в Україні «Сучасні підходи до викладання». Ці вебінари реалізується в рамках Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України та будуть присвячені актуальним проблемам для викладачів закладів вищої освіти, як-от: розвиток креативності у студентів, оцінювання їхніх знань, використовування новітніх технологій у викладанні тощо.

Під час вебінарів українські та британські спікери поділяться власними успішними прикладами роботи зі студентами різних дисциплін та познайомлять з освітніми кейсами використання сучасних підходів до викладання.

Запрошуємо викладачів нашого університету приєднатися до першого вебінару «Як креативно навчати креативності? Практичні кейси», що відбудеться 28 жовтня о 15:00.

Під час вебінару спікери поділяться прикладами, як вони у власній практиці застосовують креативність, тим самим дозволяючи студентам проявити свою творчість. Всі ці підходи ви зможете використати зі своїми студентами, незалежно від дисципліни та їхнього рівня підготовки.

Більше інформації та реєстрація на вебінар у Zoom – за посиланням.

Анонси нових вебінарів на сторінці.

Джерело: Британська Рада в Україні


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print