Серйозний крок на шляху до реалізації проекту

У рамках виконання молодіжного наукового проекту «Наноструктуровані напівпровідники для енергоефективних екологічно безпечних технологій, що підвищують рівень енергозбереження екологічної безпеки урбосистеми» 22 листопада ц. р. в Національному університеті цивільного захисту України відбувся міжвузівський науково-практичний форум «Сучасні тенденції розвитку у сфері забезпечення техногенно-екологічної безпеки». Форум відбувся за ініціативи керівника наукового проекту Яни Сичікової.

3 5

Організаторами та учасниками форуму стали представники Бердянського державного педагогічного університету та науково-педагогічні працівники і ад’юнкти Національного університету цивільного захисту України. 

Із доповідями виступили: керівник проекту кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри професійної освіти БДПУ Яна Сичікова; виконавці проекту провідні наукові співробітники доценти кафедри прикладної механіки НУЦЗУ Наталя Дейнеко та Олександр Кондратенко, фахівець першої категорії, студент 5-го курсу факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти БДПУ Сергій Ковачов.

Крім того, на форумі було заслухано доповіді доцентів кафедри прикладної механіки НУЦЗУ Ігоря Міщенка, Володимира Колоскова та інших.

6 7 8 9

Завідувач кафедри прикладної механіки НУЦЗУ, доктор технічних наук, професор Сергій Вамболь координував роботу форуму. Він окреслив перспективи розвитку ідей проекту та дав важливі поради щодо реалізації наукової роботи. З вітальним словом до учасників форуму звернулася доктор технічних наук, професор кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ Віола Вамболь. Вона наголосила на важливості таких фундаментальних досліджень для розбудови нашої країни та побажала виконавцям проекту молодих учених подальших творчих та наукових успіхів.

Під час форуму обговорювались питання підвищення рівня енергоефективності та забезпечення екологічної безпеки урбосистем України при використанні інноваційних технологій і новітніх матеріалів. Виконавці проекту обговорили результати виконання першого етапу та спланували напрями наукових досліджень на наступний рік. 

4

Проведення такого роду форумів є серйозним кроком на шляху до реалізації проекту, адже саме публічне та колективне обговорення результатів дозволяє всебічно поглянути на поставлені задачі та окреслити вектори розвитку.

Форум мав успіх серед вітчизняних науковців. Інформація про цей захід швидко поширилася серед українських ЗМІ та в інтернеті.

Зокрема, про форум можна прочитати на сайті Науково-освітнього порталу Державної служби України з надзвичайних ситуацій (http://www.edu-mns.org.ua/ukr/news/?id=6977&edu=1), на сайті Національного університету цивільного захисту України ( http://nuczu.edu.ua/ukr/news/?id=5383 ) та у соціальних мережах. 

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами голови РМУ БДПУ,
керівника проекту, доцента кафедри професійної освіти БДПУ
Яни Сичікової)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print