Шапочки зі Скрині

На початку січня бердянські ЗМІ розповідали, що у селі Андріївка Бердянського району 20-річна горе-мати покинула трьох малолітніх дітей, замкнувши їх на декілька днів самих у хаті (найстаршому – три рочки). За зверненням сусідів та голови сільради співробітники поліції та служби у справах дітей виїхали на місце. Дітей відвезли до Бердянської дитячої лікарні, оскільки лікарі діагностували в них гострі респіраторні захворювання. Уже більше тижня малюки перебувають під наглядом лікарів.

DSCN1348 DSCN1359

Учора, 14 січня, із подарунками до них завітали заступник міського голови (стажер) Юлія Дойнова та керівник університетської Благодійної Скрині «ДоброДій», ініціатор спільної акції з церквою св. Івана Хрестителя з американського міста Нюарку «Допоможи ближньому» в Бердянську Степан Герилів. Вони привезли фрукти та іграшки, кошти на придбання підгузників.  Діти також отримали в’язані шапочки від американки українського походження пані Стефи, які до БС «ДоброДій» традиційно надіслала пані Христина Ковшевич-Дурбак із далекої Америки.

2016_01_14_034149_02 DSCN1355

Приклад гідний наслідування, бо, як повідомили нас лікарі, покинутим двом хлопчикам й дівчинці конче необхідні памперси, одяг, іграшки, дитячі каші тощо. А зозуля-мати так і не з'явилася в лікарні…

«Університетське Слово»
Світлини надані прес-службою міської ради та із сайту 
http://pro.berdyansk.biz/content.php?id=34149  


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print