Щирі вітання із ювілеями!

Шановна Світлано Миколаївно!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого ювілейного Дня народження!

Ваш професіоналізм, відданість своїй справі, багаторічна і наполеглива праця зробили вагомий внесок у розвиток освіти, забезпечили повагу і любов серед колег та студентів.

Ми знаємо Вас як наполегливого, відповідального та мудрого керівника, як багатогранну талановиту особистість, ініціативного, прогресивного, професійного викладача, відданого справі, ерудованого науковця. Ми пишаємося тим, що працюємо поруч із Вами.

Ваш професіоналізм, талант, енергійність, життєрадісність, доброзичливість – це ті якості, які відмічають студенти та викладачі Бердянського державного педагогічного університету.

Вітаючи Вас із Днем народження, хотілося б побажати родинного затишку, щастя, емоційного піднесення, здійснення намірів та сподівань, успіхів у педагогічній та науковій діяльності.

Ми вдячні Вам за щирість і відкритість! Тож нехай доля дарує Вам та Вашій родині щастя та благополуччя, добро та злагоду, оптимізм та життєдайну енергію!

З повагою
колектив кафедри основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології факультету фізичного виховання
Бердянського державного педагогічного університету
Світлини з архіву кафедри

 

Щирі привітання в день народження!

 

Шановна Ліліє Миколаївно!

Щиро вітаємо Вас з ювілейним Днем народження!

Ви, шановна Ліліє Миколаївно, досягли чимало успіхів на науковій та педагогічній ниві! Ми знаємо Вас як талановиту особистість, ініціативного, прогресивного, професійного викладача, відданого справі, працьовитого та наполегливого науковця, який упевнено може пишатися своїм духовним й інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями.

Поціновуємо Вашу відданість служити людям за покликом душі, за велінням розуму. Сильні духом і міцні вдачею, Ви вміло поєднуєте внутрішню гармонію, інтелігентність, неперевершене почуття прекрасного з високим рівнем професійних якостей, умінням зорієнтуватися на реалізацію нових ідей та проектів. Ваш професіоналізм, мудрість, енергійність, талант – це ті якості, які відмічають студенти та викладачі кафедри основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології.

Нехай у Вашому домі завжди панує добро, тепло, радість та благополуччя, оточують повага і ніжність. Нехай Ваші рідні тішать Вас своїм здоров’ям та успіхами! Бажаємо Вам і Вашій родині міцного здоров’я, безмежної любові, невичерпної життєвої енергії та щастя!

З повагою
колектив кафедри основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології факультету фізичного виховання
Бердянського державного педагогічного університету
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print