Скажи «НІ» сучасному рабству!

Сьогодні відзначається Міжнародний день боротьби за відміну рабства. Саме 2 грудня 1949 року на 4-й сесії ГА ООН було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами. Для України документ набрав чинності 15 лютого 1955 року.

Здобувачі вищої освіти 13ММ групи підготували виховний захід, присвячений цій світовій проблемі. Незважаючи на заборону рабства, воно досі існує, і в його основі, як і тисячу років тому, лежить дискримінація однієї людини стосовно іншої. Праця за примусом, сімейне рабство, торгівля людьми, військовий полон, сексуальна експлуатація – про ці форми рабства в сучасному світі говорили учасники заходу. Присутні обговорювали, як не стати жертвою торгівців людьми, не потрапити у сексуальне рабство, не працювати в іншій країні під примусом, оформивши  написаний незрозумілою мовою контракт на роботу тощо. Також були надані телефони Національної гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми.

Учасники заходу проаналізували статистику рабства в Україні за останні 3 роки. Наша країна є однією з основних країн походження жертв сучасного рабства. Цей виховний захід став інформативним джерелом для здобувачів вищої освіти. Адже щоб зменшити кількість злочинів проти особистості, потрібно активно проводити інформаційні кампанії щодо протидії торгівлі людьми. Обізнаність та уважність зменшує ризик потрапляння в неволю.

За матеріалами кафедри теорії та методики

навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print