СТУДЕНТИ! ВАС ЗАПРОШУЮТЬ ДО ТВОРЧОСТІ:

Міністерство освіти і науки України спільно з ТОВ «О ДВА»

продовжує проведення Всеукраїнського соціального конкурсу «Мрії збуваються» для студентів і аспірантів вищих навчальних закладів України IIIIV рівнів акредитації. Конкурс триває з лютого по травень 2013 року в три: реєстраційний, всеукраїнське голосування на сайті, фінал. Для участі у конкурсі, який передбачає подання письмових робіт, учаснику необхідно до 30 квітня 2013 року заповнити реєстраційну форму та анкету на сайті проекту http://ideaxnescafe.com.ua та заявку на участь у конкурсі.

За результатами конкурсу визначатимуться переможці, які будуть запрошені до Києва на фінал, що відбудеться 28 травня ц.р. в форматі ТВ-передачі. Переможців у трьох номінаціях буде нагороджено грошовою премією в розмірі 100 000 грн. на реалізацію своєї мрії.

За інформаціями стосовно конкурсу звертайтеся за телефонами (044) 591-28-48, (044) 248-19-21.

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта»

оголосило конкурс «Напиши листа вдячності ветерану». До участі в конкурсі запрошується молодь віком до 23-х років. Із положенням про конкурс знайомтеся тут

Додаток 1

до наказу № 205 від "2" квітня 2013 р.

ПОЛОЖЕННЯ

Про конкурс листів на тему «Напиши листа ветерану»

1. Загальні положення

ЗД УДППЗ «Укрпошта», з нагоди відзначення 68 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, вшанування ветеранів ВВв, збереження пам'яті про захисників Вітчизни, формування у підростаючого покоління навичок до творчості й листування та, відповідно, популяризації ролі поштової служби в суспільному житті, підвищення її авторитету,

2. Умови участі у конкурсі

2.1. Конкурс листів на тему «Напиши листа ветерану» проводиться з 05 квітня 2013 р. по 05 травня 2013 р.

2.2. Вікова категорія учасників – молодь віком до 23 років.

2.3. Участь у конкурсі приймають усі індивідуальні роботи, виконані у довільній формі.

2.4. На зворотному боці конкурсної роботи необхідно зазначити:

– прізвище, ім'я, по батькові та вік автора листа;

– домашню адресу із зазначення поштового індексу;

– номер телефону.

2.5. Особисті відомості про учасників не розголошуються.

2.6. Конкурсні роботи надсилаються поштою на адресу: ЗД УДППЗ «Укрпошта», пр.Леніна 133, м.Запоріжжя, 69005. На конверті має бути позначка «Конкурс «Напиши листа ветерану».

2.7. Кінцевий термін відправлення конкурсних робіт – 05 травня 2013 року, що має підтвердити відбиток календарного штемпеля на конверті.

2.8. Роботи, надіслані після 05 травня 2013, не розглядаються.

2.9. Подані на конкурс роботи відправникам не повертаються. Роботи не рецензуються.

2.10. Подання роботи означає згоду автора на всі умови конкурсу. Скарги на організацію або результати конкурсу не розглядаються.

3. Порядок проведення конкурсу

3.1. Конкурс проводиться в такі терміни:

– 05 квітня 2013 р. по 05 травня 2013 р. – оголошення конкурсу та отримання робіт від учасників;

– до 08 травня 2013 р. – засідання журі конкурсу, та визначення авторів кращих робіт;

Бердянська міська організація «Партії Регіонів» спільно з Бердянською міською молодіжною громадською організацією «Молоді Регіони»

запрошують взяти участь у проекті «Запорізький край в роки війни», що проводиться в 2 етапи: підготовка та розміщення в газетах Бердянська статей про події, що мали місце на території міста та району в роки Великої Вітчизняної Війни; розміщення робіт, що пройшли в другий тур, в газеті Запорізької обласної організації партії «Регіон – експрес», а також увійдуть в збірник «Запорізький край в роки війни». Переможці другого етапу, що визначатимуться у номінаціях: «Не видумані розповіді про війну», «Цікавий, маловідомий факт», «Трагедія війни», будуть нагороджені грошовими преміями та призами.

Вимоги до написання статей: до 6 тис. знаків, фото подавати окремими файлами. За більше детальною інформацією звертайтеся до провідного фахівця з виховної роботи БДПУ Анетти Омельченко та до Дениса Соловйова (тел. +380 50 753 85 47).


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print