СИТУАЦІЯ УСПІХУ

Із V підсумкової конференції

«Обдаровані діти – майбутнє України»

Одним із основних завдань сучасної школи є залучення творчо обдарованих учнів до наукової діяльності. 23 травня ц. р. на базі Бердянського муніципального ліцею відбулася V підсумкова щорічна конференція «Обдаровані діти – майбутнє України».

Взяти участь у роботі конференції і привітати ліцей із вже традиційним святом вшанування обдарованих учнів та їх наставників була запрошена асистент кафедри технічних дисциплін, аспірант Бердянського державного педагогічного університету Марія Дольме (завідуючий кафедри – Ігор Богданов).

Молодий фахівець побажала, щоб потужний науковий потенціал творчих та обдарованих учителів ліцею тільки зростав, а випускників запросила на навчання до Інституту фізико-математичної і технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету, тому що ліцеїсти – це не тільки переможці обласних олімпіад, всеукраїнських конкурсів та змагань, але, сподіваймося, і потенційні абітурієнти БДПУ.

Другий рік поспіль асистент кафедри технічних дисциплін плідно співпрацює в науковому і профорієнтаційному колі із керівництвом і викладацьким колективом ліцею. Наступного року заплановано розпочати роботу над спільним науковим проектом пов’язаним з історією науки і техніки в нашому регіоні.

Директор Бердянського муніципального ліцею Ігор Тверітінов висловив Марії Дольме подяку «за плідну співпрацю в науково-дослідній діяльності і створення ситуації успіху» та побажав плідної, натхненої праці, і вагомих здобутків у педагогічній і науковій діяльності (див. світлину).

P.S. Вже пролунав останній дзвоник і приємно буде, коли дуже скоро в стінах саме нашого вишу ми побачимо усміхнені обличчя вже знайомих випускників чи навіть учителів Бердянського муніципального ліцею…

«Університетське Слово»

Фото з архіву ліцею


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print