«Таємниці успішного вчителя» від Ганни Української

Популяризація професії вчителя іноземної мови та формування професійних компетентностей студентів є першочерговими завданнями Школи Молодого Вчителя, що вже декілька років працює при кафедрі іноземних мов і методики викладання.

У рамках діяльності Школи 7 грудня 2020 року відбувся майстер-клас «Таємниці успішного вчителя» директора мовної школи «Best Way», вчителя англійської мови вищої категорії, переможниці конкурсу Вчитель року 2016 – Ганни Української. Учасниками майстер-класу стали студенти-третьокурсники спеціальності 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно).

Зустріч видалась надзвичайно змістовною та цікавою. Ганна В’ячеславівна поділилась своїм досвідом, а студенти мали можливість поставити фахівчині свої питання щодо розповсюджених проблем і шляхів їх вирішення у роботі вчителя англійськоїм мови.

Після заходу студенти академічної групи 3 ГМЛА поділилися своїми враженнями від майстер-класу.

Ольга Неліпа: «Зустріч була настільки корисна і цікава, що ці півтори години пролетіли, немов 5 хвилин. Ганна В’ячеславівна, чуйний і цікавий співрозмовник, відповіла на всі питання, які тривалий час хвилювали нас. Ми отримали дуже багато корисної інформації щодо вчителювання. Завдяки цій зустрічі ми тепер маємо уявлення про те, як правильно організувати свій урок і якими є найкращі методи викладання англійської мови. Також гостя поділилася з нами своїми лайфхаками, як покращити свій рівень володіння мовою, і ми, звичайно, дослухаємося до цих порад, адже в нашому світі дуже важливий саморозвиток».

Аміна Борунова: «Наш гість – Ганна В’ячеславівна – була відкрита в спілкуванні і ділилася своїм досвідом, тож ми дізналися багато нового і цікавого. Багато запитань було щодо викладання англійської мови у молодших та старших класах. Ганна В’ячеславівна поділилася своїм досвідом і методикою викладання, що є корисним для нас. Завдяки цій зустрічі у мене посилилося бажання вивчати свою професію і практикуватися в цій сфері. Адже якщо ти хочеш бути справжнім учителем, тобі потрібно не тільки знати свій предмет, але й вміти знайти підхід до учнів і зацікавити їх. Тож, ми дізналися, як мотивувати учня, і як зробити урок продуктивним і цікавим».

Ольга Михайлишина: «Ганна В’ячеславівна надала вичерпну консультацію щодо організації та проведення занять з іноземної мови. Вона розповіла про специфіку проведення уроків вивчення нового матеріалу (нових лексичних одиниць та граматичних структур) у середній школі. Разом з тим, були висвітлені й інші нюанси освітнього «менеджменту», зокрема, щодо проведення і диференціації навчання згідно з віковими та психологічними особливостями учнів. Також спікерка представила стислий аналіз шкільних програм і допоміжних навчальних матеріалів. Інформація з теорії і практики викладання іноземної мови, яку ми отримали від нашої гості під час зустрічі, безсумнівно стане нам в нагоді під час проходження навчально-виробничих практик та у нашій професійній діяльності».

Дякуємо Ганні В’ячеславівні за майстер-клас, а нашим викладачам – за організацію цього заходу, та чекаємо наступних зустрічей!

Діана Кононихіна,

студентка академічної групи 3 ГМЛА


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print