Така підтримка творить дива!

Справжнє свято для своїх викладачів влаштували студенти новоствореного факультету фізико-математичної освіти, комп’ютерних технологій та трудового навчання 30 вересня, напередодні Дня працівників освіти.

bf9YqNErrAs

Креативні вихованці запросили викладачів п’яти кафедр та деканат на «зустріч зі студентською радою факультету». У п’ятницю в оголошений час всі зібралися в аудиторії А314, навіть і не здогадуючись, який сюрприз на них чекає…

Загадкова «зустріч» обернулася справжнім концертом, який студенти підготували для викладачів на честь їх професійного свята. Зворушливими віршованими рядками вдячності педагогам розпочала виступ Лоліта Богуш. Гітарні акорди Єгора Новака повернули присутніх у щасливі роки студентства, а кумедна сценка у виконанні Катерини Рубанової та Лілії Черевко нагадала поважній аудиторії, що частинка здорового гумору здатна значно полегшити важку педагогічну працю. Пісні під акомпанемент Дмитра Фурси виконували Лоліта Богуш, Катерина Рубанова та Ірина Гутира. Оптимістичною піснею «Надія є» дівчата вселили впевненість у всіх, що, незважаючи на всі негаразди  і проблеми, надія все-таки є. І як її не може бути, коли кожен день на роботі поруч із нами знаходяться такі чудові вихованці! 

3_WjO8sspBo 5RPj-49doRc bXolKHvmfcA FtDAadFkxPM

Заворожено слухали всі присутні «музику ангелів», яку виконував на гітарі Платон Савранський та голосно аплодували під заводну фінальну пісню у виконанні цілого студентського колективу. А весь час святковий захід супроводжували яскраві ведучі Наталія Ніштук та Євгеній Кушманов. Скільки, виявляється, у нас талантів на факультеті! 

Окрема подяка керівництву студентської ради ФФМОКТТН – Дмитру Д’ячкову, Валентині Медведенко та Вікторії Бондаренко за організацію свята.

PbkufLIv8EE pbVq2TaipW0 uce41hyMnws xfPpVdosoEQ

Окрім гарного настрою, викладачам наприкінці вручили ще й солодкі подарунки. Загалом, зарядили позитивними емоціями на весь рік!

Найважливіше для педагога, який прийшов у цю професію за покликанням серця, – це подяка його вихованців. І саме завдяки таким моментам ми часто летимо на роботу як на крилах. Навіть тоді, коли важко і сили на межі, ваша підтримка творить дива. Ми працюємо заради Вас, адже ви дійсно цього достойні.  

Ольга Щетиніна,
заступник декана з виховної роботи ФФМОКТТН.
Світлини студентів 1 курсу Дмитра Картінніка, Ігора Тіткіна,
Натальї Ніштук.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print