«Танцювальна» гостя студентського радіо

Аня микрофонНедавно в радіостудії кафедри соціальних комунікацій БДПУ (Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації) проходив запис розважальної передачі «Студентські трабли» з постійною ведучою –  студенткою третього курсу спеціальності «Журналістка» – Кристиною Лисенко. Цього разу гостею програми була – молодий керівник бердянської танцювальної школи зуку – Ганна Ліпунова (див. світлину). У роботі також брала активну участь студентка Діана Ступіна, завдяки її ініціативі, її особистій підтримці та запрошенню – ця бесіда стала можливою. А учора, 9 червня, програма вийшла в ефір о 19.00 на хвилях STUD.fm у мережі –http://studfm.zzz.com.ua/. Прослухати запис програми також можна на офіційній сторінці радіо ВКонтакті https://vk.com/studfm_berdyansk.

Особлива, позитивна, інтригуюча атмосфера панувала у студії STUD.fm з самого початку бесіди. Ганна розповіла слухачам про походження танцювального стилю: «Зук – це сучасний романтичний та чутливий, парний соціальний танець». Зі слів професійного тренера зуку, а також керівника молодої танцювальної школи «AzovZouk» ведучі, а згодом й слухачі, дізналися, що ритм зуку дуже схожий на биття серця, і саме завдяки цьому цей танець не залишає нікого байдужим. Яскравою особливістю цього стилю є рухи головою партнерки, дозволяючи волоссям виписувати у повітрі фігури, підкреслюючи акценти в музиці…

Соціальний танець орієнтований не на виступи та участь у конкурсних програмах, хоча це не виключення, а більше на взаємодію у парі і на отримання задоволення від самого танцю. Ганна розповіла дівчатам про основні відмінності сальси, бачати і зуку. У першу чергу різниця виявляється у музиці: «Зук – це бразильське направлення. Сальса – кубинське, а бачата – домініканське. Різна мелодика. Якщо взяти за емоціями: зук – це ніжна романтика, сальса – це такий пристрасний флірт, емоційність, бачата – це також достатньо романтичний танець, проте є свої відмінності».

Як цей стиль потрапив до Європи і до України? Який сюрприз підготувала організатор танцювальної школи «AzovZouk» для Бердянська та гостей нашого міста? Слухайте «Студентські трабли» з Кристиною Лисенко та дізнавайтеся інформацію про найкрутіший фестиваль зуку «AzovSeaFest 2016», який відбудеться 11-12 червня на березі Азовського моря. У програмі фестивалю: майстер-класи провідних тренерів зуку, запальні вечірки, багато позитиву та емоцій.

Залишайтеся на хвилях STUD.fm. Ми з нетерпінням чекаємо ваших відгуків.

Діана Ступіна,
студентка ІФСК БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print