Традиційно й емоційно

IMG_3545Традиційно, бо це – чудова традиція: урочисто, по-святковому вручати «новоспеченим» кандидатам наук Дипломи. І завжди це проходить емоційно-піднесено, з притаманною теплотою вітальних словосполучень.

Сьогодні, 4-го листопада, на ранкову нараду в ректора запросили вчителя історії Бердянської ЗОШ № 11 Олену Барнінець. Олена Володимирівна понад десять років тому закінчила БДПУ й одразу розпочала свою трудову діяльність у школі, а паралельно вчилася в аспірантурі, писала й успішно захистила дисертацію.

Ректор університету, професор Вікторія Зарва, вручаючи О. Барнінець Диплом кандидата педагогічних наук зі спеціальності «Теорія та методика навчання (історія та суспільствознавчі дисципліни», наголосила, що приємно, коли саме наші випускники та ще й шкільні вчителі стають успішними науковцями. Вантаж знань та практичних навиків – це цінний матеріал для написання монографії та є хорошим підґрунтям для майбутньої роботи в стінах рідного університету (див. світлини).

IMG_3540

Вітаємо й ми Олену Володимирівну із блискучим стартом наукової діяльності. Успішного Вам втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках! А основою щасливого особистого життя й плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка й щирі почуття, підтримка родини та колег!

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print